Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Kje lahko kupim Vandy Vape Bonza RDA?

Tema je namenjena SVETOVANJU, kot uporabnik - uporabniku. Ni namenjena oglaševanju opreme, povezave do trgovin in izdelkov niso dovoljene.

Kje lahko kupim Vandy Vape Bonza RDA?

OdgovorNapisal/-a markothevrba » 04. Jul 2018 18:31

LP vsem.
Pred kakšnim mesecom sem začel vejpat in uporabljam ARAMAX POWER za s sabo in Vaporesso Revenger + Vandy Vape Phobia za domačo uporabo.
Phobio sem vzel ker v Qvapehouse nimajo na zalogi Bonza in prodajalec ni mogel potrditi da ga bodo še kdaj sploh dobili.
Prek spleta ne morem naročiti ker zakonodaja ne dovoljuje, pa me zanima kje bi lahko to stvar dejansko dobil do Maribora?

Lepo prosim če me lahko kdo kam napoti, saj si ta RDA resnično želim, ker ima globok rezervoar za sok in zgleda zelo lahko za buildat.
Pri phobii imam namreč problem, da mi sok dostikrat steče ven če dam malo preveč, odpirat pa se mi ga tudi ne da vsakih par vdihov.

Hvala.
markothevrba

Re: Kje lahko kupim Vandy Vape Bonza RDA?

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 16. Avg 2018 20:32

Tukaj ga lahko nabaviš: https://www.gearbest.com/rebuildable-atomizers/pp_1046594.html?wid=1433363
Glede na ceno, te lahko doleti da v SI plačaš še DDV, drugače pa bo šel čez BP. Oz. ga najdeš kjerkoli drugje na svetu, če je kje ceneje. Razen nažalost pri Slovenskih trgovcih, ki ti ga ne morejo poslati po pošti.
Še ena od cvetk naše države, kjer Kitajc lahko pošilja svoje vape izdelke brez problemov, dočim naše trgovce inšektorji primejo za jajca, če bi jih.. Bananistan.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

Vrni se na Elektronska cigareta - kaj kupiti ?

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov