Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Lord Of The Juice - Belidim.si trgovina. Da padeš s stola.

Kaj je novega na področju E-tekočin. Ste kupili novo E-tekočino, delite mnenje in oceno z ostalimi.

Re: Lord Of The Juice - Belidim.si trgovina. Da padeš s stol

OdgovorNapisal/-a kauro » 04. Dec 2014 11:31

Meni je bolj vsec kot kava od Lique. Ima tudi precej drugacen okus, kot da bi zvecil kavina zrna. Kemije ne cutim.
kauro

OdgovorNapisal/-a WolfBlaz » 04. Dec 2014 11:43

Super, hvala za odgovor. Bo treba sprobat :)

EDIT: Eh pardon, sem šele zdaj videl da si napisal od lique kava. Sem jo sprobal in mi ni všeč. Vsakemu svoje, ane?:)
Zadnjič spremenil WolfBlaz, dne 06. Dec 2014 13:22, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
Uporabniški avatar
WolfBlaz

OdgovorNapisal/-a robert » 06. Dec 2014 12:27

:arrow:
Zadnjič spremenil robert, dne 06. Dec 2014 21:53, skupaj popravljeno 1 krat.
robert

OdgovorNapisal/-a WolfBlaz » 06. Dec 2014 13:20

Hahahaha a res misliš, da sem jaz iz belegadima ? :lol: Ne nisem, rad pa pohvalim ljudi, ki dobro delajo. In to pri vseh stvareh, pa naj si bo to dobra restavracija, kjer se trudijo za kakovost hrane (in seveda higieno ;) ), do dobrih majhnih vaških pivovarilcev in seveda zdaj pri dobrih vejp trgovinah oz. ejuicih.
Zastrupil se pa od tega ne boš, razen če boš začel piti in goltati iz flaške. :roll:
Slika
Uporabniški avatar
WolfBlaz

OdgovorNapisal/-a OneRound » 06. Dec 2014 14:02

robert napisal/-a:Jest osebno mislim, da si tale tip ko ma belidim trgovino dela reklamo in piše sam sebi reklamo. Svaka čast nakladat pa zna v sporočilih. Osebno mislim da se ne bi smel sam igrati z nekimi okusi in potem prodajat kot svoje. Ja kam smo pa prišli da vsak sam meša doma in potem že kar prodaja kot svoje tekočine. Vprašajte se ali ima kakšne certifikate in je preverjena roba, ker če ni potem se lahko še kdo zastrupi.

Nikjer nisem opazil, da bi sam sebi pisal reklamo. Promovira pa lahko svoje izdelke oz izdelke ki jih prodaja. To je dobro tudi za nas vejperje, da je ponudba čim širša.
Zdaj mi pa lepo prosim razloži zakaj nebi nekdo smel sam začeti proizvajat svojih etekočin?? Verjetno ima tudi ustrezne papirje, ki mu to omogočajo. In vsak ne počne tega. Kolikor je meni znano, so to prve slovenske etekočine. Torej ni vsak pač pa edini. In če bi že lahko izbiral potem tisočkrat bolj zaupam njemu, kot pa američanom, kjer pa res vsak lahko začne doma mešati in prodajati tekočine.
Oprosti ampak tvoj post je ena navadna vkup nametana bedarija.
Just got my paycheck! Now let's buy some new vape stuff... aaaaannnnd its gone!
Uporabniški avatar
OneRound

OdgovorNapisal/-a lazo » 06. Dec 2014 14:23

Pozrdravljen Robert in dobro dosel na forumu.vidim da si se pridruzil sele vceraj in ti moram nekatere stvari ocitno razjasniti.Ocitno si zacetnik pri elektroniskih cigaretih,oz. ce nisi toliko bolj zalostno,ker ti nekatere stvari niso jasne oa o njih pises na forumu.Se eden tistih kot so novinar ki je napisal clanek kako skodljive so elektronske cigarete.
Po tvoji razlagi vidim da nisi seznanjen z osnovami v mesanju pa ti jih bom malo razlozil:
-vse arome so izkljucno narejene za vejpanje,ce ne bi se zastrupilo ze 10000 vejperjev na ostalih forumih kateri prav tako uporabljajo TPA in CAPELLA arome
-baze imajo prav tako sve certifikate (ce si sploh seznanjen kaj oz.kaksne baze gredo v tekočine ki jih vsi vejperji uporabljamo

Prvic danes tukaj sem prebral se eno bučo podobno tisti iz prejsnjih dni kot jo je napisal novinar in sem se moral odzvati,zal pa je tako da se bo dotični pocutil uzaljeno,ampak tako najbrz tudi mora biti.
Naj te Robert vprasam nekaj.Katere tekočine sam uporabljas,in a poznas ljudi ki stojijo za njimi?A tako intenzivno blatis tudi te tekočine in osebe ki jih ne vem pod kaksnimi okoliščinami dejansko proizvajajo.
Gola resnica oz.namem tvoje objave pa se skriva nekje drugje in to je jasno kot beli dan. Prijavil si se na ta forum in blatiš cloveka ki ga ne poznas in ne ves koliko truda je vlozil v vse kar počne,samo zato ker ti je nekdo tako rekel.Kdo pa ves sam in tako naj tudi ostane.
Hvala na lepim besedam vsem ki ste z postenim in korektnim odnosom napisali svoje pozitivne in negativne kritike glede LOTJ tekočin,ob tem pa se niste spotikali na cloveka kateri je po besedah obiskovalcev njegove trgovine,dec na mestu.
Osebna zalitev je obsojati kolege forumase da teh mnenj niso pisali oni ampak Crt sam.
Groza,ce bi bil sam ustanovitelj bi te bennal,ampak on te ne bo in tudi to naj ti pove o kaksnega cloveka si blatil.
Toliko z moje strani
lazo

OdgovorNapisal/-a WolfBlaz » 06. Dec 2014 19:12

lazo napisal/-a:Pozrdravljen Robert in dobro dosel na forumu.vidim da si se pridruzil sele vceraj in ti moram nekatere stvari ocitno razjasniti.Ocitno si zacetnik pri elektroniskih cigaretih,oz. ce nisi toliko bolj zalostno,ker ti nekatere stvari niso jasne oa o njih pises na forumu.Se eden tistih kot so novinar ki je napisal clanek kako skodljive so elektronske cigarete.
Po tvoji razlagi vidim da nisi seznanjen z osnovami v mesanju pa ti jih bom malo razlozil:
-vse arome so izkljucno narejene za vejpanje,ce ne bi se zastrupilo ze 10000 vejperjev na ostalih forumih kateri prav tako uporabljajo TPA in CAPELLA arome
-baze imajo prav tako sve certifikate (ce si sploh seznanjen kaj oz.kaksne baze gredo v tekočine ki jih vsi vejperji uporabljamo

Prvic danes tukaj sem prebral se eno bučo podobno tisti iz prejsnjih dni kot jo je napisal novinar in sem se moral odzvati,zal pa je tako da se bo dotični pocutil uzaljeno,ampak tako najbrz tudi mora biti.
Naj te Robert vprasam nekaj.Katere tekočine sam uporabljas,in a poznas ljudi ki stojijo za njimi?A tako intenzivno blatis tudi te tekočine in osebe ki jih ne vem pod kaksnimi okoliščinami dejansko proizvajajo.
Gola resnica oz.namem tvoje objave pa se skriva nekje drugje in to je jasno kot beli dan. Prijavil si se na ta forum in blatiš cloveka ki ga ne poznas in ne ves koliko truda je vlozil v vse kar počne,samo zato ker ti je nekdo tako rekel.Kdo pa ves sam in tako naj tudi ostane.
Hvala na lepim besedam vsem ki ste z postenim in korektnim odnosom napisali svoje pozitivne in negativne kritike glede LOTJ tekočin,ob tem pa se niste spotikali na cloveka kateri je po besedah obiskovalcev njegove trgovine,dec na mestu.
Osebna zalitev je obsojati kolege forumase da teh mnenj niso pisali oni ampak Crt sam.
Groza,ce bi bil sam ustanovitelj bi te bennal,ampak on te ne bo in tudi to naj ti pove o kaksnega cloveka si blatil.
Toliko z moje strani

+1
Slika
Uporabniški avatar
WolfBlaz

OdgovorNapisal/-a hadzija1978 » 06. Dec 2014 19:53

robert pametnejsi si ko si tiho
hadzija1978

OdgovorNapisal/-a robert » 06. Dec 2014 21:17

:D
Zadnjič spremenil robert, dne 06. Dec 2014 21:52, skupaj popravljeno 1 krat.
robert

OdgovorNapisal/-a tilen2009 » 06. Dec 2014 21:45

Zdaj se dej pa ti mal skulirat. Oki doki? Črta in Lazo-ta poznam, in tule samo hvale ni bilo. Ja? Če ti pa karkoli ne paše, ti pa noben od nas ne bo branil odhoda s foruma in brisanja tvojega računa. Potemtakem sem jaz Črt, ker sem tudi pohvalil LOTJ, ane? Ja pa ja de. Hold your horses.
Tilen (ne Črt in ne Lazo)
Uporabniški avatar
tilen2009

Kraj: Celje

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na E-tekočine - novo in testirano

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov