Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Vaporesso taron nano

Tema je namenjena objektivni oceni osebnega uparjalnika oz. e-cigarete. Opis tehničnih parametrov, nasveti za optimalno in varno delovanje naprave.

Vaporesso taron nano

OdgovorNapisal/-a adislo » 14. Sep 2017 12:21

Pozdravljeni

Nabavil sem vaporeeso nano tarot pa me zanima kaj več o njem...namreč navodila samo v Ang in ne v Slo...Kolikšna je idealna nastavitev mala poraba, dost pare in ne preveč watov. Dobro sam pokurim 2ml na dan...zame je dost za koga druzga ne....ampak imel sem Aio ego box je bil šparovček. Pa ni tolk poraba...je v meniju tolk enih nastavitev da nimam pojma razen watov iz 0,5 do 80 w. Vse ostalo kot so oznake( ss, ti, m1,2,bypass..... ). Prosim za pomoč in razpravo

lp gorazd
adislo

Re: Vaporesso taron nano

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 16. Sep 2017 15:36

Žal ne poznam, ti ne morm kaj dost pomagat. Lahko ti dam video v pomoč, če ti pa angleščina ne leži, pa Zofko glej ;)

Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

Re: Vaporesso taron nano

OdgovorNapisal/-a Pich » 02. Nov 2017 10:08

Tarot nano s priloženo glavo se uparja med 25 do 35 W. Ostalih stvari ti niti ni potrebno nastavljati. Zahtevnejši uporabniki si itak kupijo večji in zmogljivejši mod. Ta nano je za kar je in za to kar je, je odličen. 3% nikotina in 100% Vg tekočina z aromo po lastni izbiri, je vleči ta majhen modek pravi užitek. Tudi pare da kar nekaj od sebe. Všeč mi je tudi, da ima airflow na vrhu, zato nikjer nič ne pušča.
Pich

Vrni se na Elektronska cigareta - novo in testirano

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost