Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

ZOUTIPI in nova pravila na forumu

Re: ZOUTIPI in nova pravila na forumu

OdgovorNapisal/-a Max » 29. Mar 2017 10:55

Tudi jaz sem prejel paket z modom in tankom, res ja da je bila vrednot 75$ in sem tudi pričakoval carinjenje, kar pomeni da so paket odprli, ga ocarinili in ga kljub zakonu niso zaplenili. 15.3. pa že veljavnem zakonu sem naročil še en tank, ki je prispel včeraj, brez težav, ker je manjši paket manjša teža in ga sploh ne pregledajo. Po moje še ne komplicirajo z opremo, ki je v majhnih paketih, z ustrezno težo.
Slika
Max

OdgovorNapisal/-a hu581 » 31. Avg 2017 07:31

Ok, mene pa zanima kje baj sedaj dobim nikotinsko bazo...prej sem nabavil 1000ml baze z 12mg nikotina, sedaj, ker mi je pac zmanjkalo pa grem v shop in pravi da nimajo vec, ceprav oglasujejo da se dobi vse isto kot prej samo da prides osebno. Imajo pa nikotinske shote ki bi jih posledicno potreboval okoli sto :O Potem poklicem v drugi shop in me malodane odslovijo kot kriminalca, ker da se lahko dobi samo se najvec do 6mg nikotina 100 ml...
hu581

OdgovorNapisal/-a hu581 » 31. Avg 2017 07:33

Kaj mi lahko kdo tu pomaga... Jaz vajpam 12mg ker mi je usec obcutek pekoc v grlu, 6ke sploh ne cutim... Rad si pa mesam svoje tekocine kre je drugace predrago. Ima kdo resitev?
hu581

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 31. Avg 2017 07:57

Imaš ZS.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a RTRT » 08. Okt 2017 10:04

jaz pa nwm al naj še kadim[background=][/background] http://shisha.si/al neham in kupujem kozemtiko http://www.monna.si :) vazno da sem v stiku z naravo heheh
RTRT

OdgovorNapisal/-a Pich » 05. Jan 2018 09:31

Ta zakon ni nič drugega kot diskriminacija oziroma favoriziranje tobačnih izdelkov proti vaperskim izdelkom. Ne vem, zakaj lahko v malodane vsaki trgovini še vedno kupiš po več štek cigaret hkrati, mi pa smo omejeni na specializirane trgovine in 10ml nikotinske tekočine. Namesto, da bi nadeli zanko okrog vratu tistim, ki dejansko zastrupljajo ljudi, so jo raje nadeli tistim, ki prodajajo človeškemu zdravju prijaznejšo alternativo. Skratka zakon kot tak je napisan diskriminatorno, neenakopravno in meša jabolka s hruškami.
Pich

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 05. Jan 2018 10:02

Točno tako. In tak je bil tudi namen EU TPD direktive, katero so naši samo skopirali in dodali še par svojih nesmislov, kot je npr. prepoved prodaje izdelkov preko neta. Konec koncev, že ko je nastajal TPD je bilo zabeleženih ogromno lobističnih obiskov. Tobačnih seveda.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

Prejšnja

Vrni se na NOV ZAKON, NOVA PRAVILA NA FORUMU

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost