Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Eko vata

Ta forum je namenjen obveščanju uporabnikov elektronskih cigaret o varni uporabi tako opreme, kot e-tekočin

Eko vata

OdgovorNapisal/-a taxidriver » 22. Okt 2016 14:51

Zdravo,

evo sem že prebral par prispevkov na to temo, pa me zanima zdej na sveže, ker so ostali prispevki že nekaj let stari...

- organski bombaž, ki se ga dobi v naših trgovinah, je, kot sem bral, primeren, če je bio/eko - torej ni peroksidan ali kako drugače kemično obdelan?
Zanima me tud, ali izkušeni uporabniki kupujete kake posebne znamke oz je po vaših izkušnjah kakšnemu še posebej za zaupat?

- vidim tudi, da je zaradi vpijanja zelo priljubljen japonski bombaž, je pa temu primerno tud drag - za nekej lističev tega sprve odšteješ 3e.
Zanima me, kolk je med vami kej popularen in če je kaka opcija dobit ga ceneje kot pri naših trgovcih, pa da je še vedno zaupanja vreden?

Hvala! :)
Uporabniški avatar
taxidriver

Re: Eko vata

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 24. Okt 2016 17:59

taxidriver napisal/-a:Zdravo,

evo sem že prebral par prispevkov na to temo, pa me zanima zdej na sveže, ker so ostali prispevki že nekaj let stari...

- organski bombaž, ki se ga dobi v naših trgovinah, je, kot sem bral, primeren, če je bio/eko - torej ni peroksidan ali kako drugače kemično obdelan?
Zanima me tud, ali izkušeni uporabniki kupujete kake posebne znamke oz je po vaših izkušnjah kakšnemu še posebej za zaupat?

- vidim tudi, da je zaradi vpijanja zelo priljubljen japonski bombaž, je pa temu primerno tud drag - za nekej lističev tega sprve odšteješ 3e.
Zanima me, kolk je med vami kej popularen in če je kaka opcija dobit ga ceneje kot pri naših trgovcih, pa da je še vedno zaupanja vreden?

Hvala! :)

Vse še vedno drži ;) Torej Nebeljen bombaž, oz. beljen s kisikom, nikakor pa ne s peroksidom. Oziroma vse "priznane" vejp znamke, pri naših vejp trgovcih.

Meni osebno, je še vedno najjači japonski bombaž. Dobiš pa ga tlelele: http://www.ebay.com/itm/MUJI-MoMA-Organic-Unbleached-Cut-Facial-Cotton-Pads-180pcs-JAPAN-/121425545316?hash=item1c4586c864:g:eWMAAOSwMmBVk7U7

Nabavljen, preverjen. Top seller, dobiš garant. Edino kar malo dlje potuje, ampak ga maš pa za dolgo. (pa še na roko napisane japonske grablce na pildeku sem dobil zdraven :) Bogsigavedi kaj gor piše :) Lahko da so me v K poslali usput, ampak vseeno sem jim 5 zvezdic stisnu :) )
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a taxidriver » 25. Okt 2016 09:25

Haha, tiste handmade grablce so verjetno ženitna ponudba od kake japonske dečve, ki bi se rada rešila pakiranja bombaža in šla v boljši svet :) :) :)

Sicer pa - zgleda hudo! Ker če si redni vejpist, se ti zdi mal za mal kupvat v lični embalaži zapakiranih nekaj krpic - ko da bi kupoval vsak dan par rezin sira, valda kupiš en ornk kos pa je!! :D

Hvala za link!
Uporabniški avatar
taxidriver

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 26. Okt 2016 11:50

taxidriver napisal/-a:Haha, tiste handmade grablce so verjetno ženitna ponudba od kake japonske dečve, ki bi se rada rešila pakiranja bombaža in šla v boljši svet :) :) :)

:lol: Ja čist možno.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

Vrni se na !!UPARJAJ VARNO!!

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost