Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Konkretni predlogi baterij, ki so primerne za vejp naprave

Ta forum je namenjen obveščanju uporabnikov elektronskih cigaret o varni uporabi tako opreme, kot e-tekočin

Re: Konkretni predlogi baterij, ki so primerne za vejp napra

OdgovorNapisal/-a marlon » 02. Feb 2016 07:55

se zavedam, da ne bom nič dosegel...ampak me pa ujezi, ker vsak jajc, ki ima polnilne baterije, bi moral bit opremljen tudi z kablom in polnilcem, še posebej moj, ki ima vgrajeno bat. vsak telefon tud za 20eur dobiš z polnilcem. na vprašanje, kaj pa polnilec in kabel, pa dobim odgovor: jah, ampak ne za tako ceno. lohk uporabiš od telefona, tablce...halo, po difoltu bi moral biti v kompletu in to proizvajalčev polnilec. res najprej pomisliš na vso to kramo, ki jo imaš po predalih in si rečeš vsaj nekaj se bo našno in bo prišlo prav.
ja zdej ga filam preko rač. al pa s tel. 1A polnilcem. ponoči pa sploh ni variante. ko ga filam preko rač. se ne ogreje sploh.
thnx
Slika
Kangertech Subtank Mini, Kayfun Lite plus, Kayfun Mini V3, Kayfun V5
Joyetech EVic VTC Mini, iStick TC40W
Uporabniški avatar
marlon

Kraj: celje

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 02. Feb 2016 19:32

marlon napisal/-a:se zavedam, da ne bom nič dosegel...ampak me pa ujezi, ker vsak jajc, ki ima polnilne baterije, bi moral bit opremljen tudi z kablom in polnilcem, še posebej moj, ki ima vgrajeno bat. vsak telefon tud za 20eur dobiš z polnilcem. na vprašanje, kaj pa polnilec in kabel, pa dobim odgovor: jah, ampak ne za tako ceno. lohk uporabiš od telefona, tablce...halo, po difoltu bi moral biti v kompletu in to proizvajalčev polnilec. res najprej pomisliš na vso to kramo, ki jo imaš po predalih in si rečeš vsaj nekaj se bo našno in bo prišlo prav.
ja zdej ga filam preko rač. al pa s tel. 1A polnilcem. ponoči pa sploh ni variante. ko ga filam preko rač. se ne ogreje sploh.
thnx

Se strinjam. Na področju varnosti baterij, bo treba še kar nekaj postorit, da bo kolikor toliko varno za uporabnika. Večina nas se sploh ne zaveda, kako nevarne baterije dejansko lahko so.. Pa jih imamo vse povsod..
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a rawr » 04. Feb 2016 10:37

marlon napisal/-a:asus polnilec od tablce: output 5,2V - 1,35A...jebela, menda je priporočeno do 1A. ampak rečeno mi je bilo, da lahko uporabim od telefona al tablce. to, ali je prišlo do poškodb ne morem ugotoviti. še par dni je pod garancijo. misliš, da bi lahko zadevo reklamiral?

Jaz polnim svoja isticka, telefon in ostalo usb elektroniko na pametnem usb polnilcu. Nobenega problema do zdaj.

http://www.ravpower.com/dp/B00OT6YUIY

Slika
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a marlon » 04. Feb 2016 11:20

ja, dobro bi bilo tole imet. thnx
Slika
Kangertech Subtank Mini, Kayfun Lite plus, Kayfun Mini V3, Kayfun V5
Joyetech EVic VTC Mini, iStick TC40W