Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Pozanimaj se o bateriji, ki jo uporabljaš..

Ta forum je namenjen obveščanju uporabnikov elektronskih cigaret o varni uporabi tako opreme, kot e-tekočin

Re: Pozanimaj se o bateriji, ki jo uporabljaš..

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 21. Jul 2016 19:35

smoukar napisal/-a:Uporabljam za originalne 0.5 in 1.0 ohm glave. No, baterije uporabljam. Na začetku zelo previdno, da sem videl kako bo s gretjem :). Pa ni hudega. Upam.

Pri 0.5 Ohmski glavi, potegne cca 8A, tako da bi mogle zdržat brez problemov, glede na to, da so jih testirali na 10A.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a smoukar » 21. Jul 2016 21:22

Hvala. Sam sem tako preverjal, da sem opazoval koliko se grejeta. Glede na to, da o elektriki vem nič, sem tukaj vprašal.
smoukar

OdgovorNapisal/-a Matrus » 29. Avg 2016 20:05

Jaz bi samo dodal eno pomembno opozorilo. Ne nosit baterij v žepih, torbicah, ... brez zaščite (npr. škatlice). Kar nekaj primerov je, kjer high-drain baterije pridejo v stik s kovino (npr. ključi v žepu) in pride do kratkega stika in posledično hudih opeklin pri uporabnikih. Z baterijami se ni za hecat, slike in zgodbe, ki se najdejo z brskanjem po netu so res šokantne.

Jaz sem poprej mislil, da so škatlice za baterije samo za boljšo organizacijo pripomočkov za vejp, ampak imajo zelo pomemben varnostni vidik, zdaj pa imam vse baterije v namenskih škatlicah. Tako da previdno, da ne bo tudi pri nas kakih poškodb.
Matrus

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 29. Avg 2016 20:23

Matrus napisal/-a:Jaz bi samo dodal eno pomembno opozorilo. Ne nosit baterij v žepih, torbicah, ... brez zaščite (npr. škatlice). Kar nekaj primerov je, kjer high-drain baterije pridejo v stik s kovino (npr. ključi v žepu) in pride do kratkega stika in posledično hudih opeklin pri uporabnikih. Z baterijami se ni za hecat, slike in zgodbe, ki se najdejo z brskanjem po netu so res šokantne.

Jaz sem poprej mislil, da so škatlice za baterije samo za boljšo organizacijo pripomočkov za vejp, ampak imajo zelo pomemben varnostni vidik, zdaj pa imam vse baterije v namenskih škatlicah. Tako da previdno, da ne bo tudi pri nas kakih poškodb.

word.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

OdgovorNapisal/-a StreetArt86 » 14. Nov 2016 18:13

Pozdravljeni vsi,

torej nov na forumu, včeraj naročil prvi vape kit za začetek Joyetech VTC Mini s Tron-s tankom,zraven pa vzel tole baterijo:

http://vaporastic.com/Shop/si/pripomock ... 20mah.html (zaradi "ziher" varjante ker ne vem kako hitro se to prazni vzel raje 3120mah namesto 2600).

pomojem bo ok delovanje za začetek z glavami 1.5ohm (MTL)?da nebom dobo kake petarde v glavo :D
Slika
StreetArt86

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 21. Nov 2016 07:38

StreetArt86 napisal/-a:Pozdravljeni vsi,

torej nov na forumu, včeraj naročil prvi vape kit za začetek Joyetech VTC Mini s Tron-s tankom,zraven pa vzel tole baterijo:

http://vaporastic.com/Shop/si/pripomock ... 20mah.html (zaradi "ziher" varjante ker ne vem kako hitro se to prazni vzel raje 3120mah namesto 2600).

pomojem bo ok delovanje za začetek z glavami 1.5ohm (MTL)?da nebom dobo kake petarde v glavo :D

Dobra baterija, s to ne bo kar tako ognjemeta, brez panike. Samo ne jo s ključi pa kovanci po žepih vlačit, razen v srajčki seveda ;)
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

OdgovorNapisal/-a StreetArt86 » 22. Nov 2016 17:38

KingKožuh napisal/-a:
StreetArt86 napisal/-a:Pozdravljeni vsi,

Dobra baterija, s to ne bo kar tako ognjemeta, brez panike. Samo ne jo s ključi pa kovanci po žepih vlačit, razen v srajčki seveda ;)

Hvala za odgovor :D ja nad modom sem res presenečen. 15.11.2016 sem ob 17.00 šel na pošto pošto po paket, takrat skadil zadnji čik :twisted:

Baterija mi ob mojem vepjanju zdrži 2 dni, fajn da ni treba vsak dan polnit :D
Slika
StreetArt86

Prejšnja

Vrni se na !!UPARJAJ VARNO!!

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost