Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Zloraba ecig v smislu zadevanja

... kar ne spada v nobenega od zgornjih forumov...

Zloraba ecig v smislu zadevanja

OdgovorNapisal/-a smoukar » 05. Maj 2016 15:23

Da ne bo pomote, to me zanima zaradi stroke. Ko je potreba po izklopu, je pir in cvičk :P . Nekaj sem izkal, a nisem bil uspešen. Dajte mi mal pomagat prosim.
smoukar

Re: Zloraba ecig v smislu zadevanja

OdgovorNapisal/-a rawr » 05. Maj 2016 17:02

https://www.youtube.com/results?search_query=thc+ecig ;)

VG je rastlinska maščoba, thc pa se veže na maščobe. :idea:
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a smoukar » 05. Maj 2016 17:26

rawr napisal/-a:https://www.youtube.com/results?search_query=thc+ecig ;)

VG je rastlinska maščoba, thc pa se veže na maščobe. :idea:

Bemu YT pa nisem pogledal. kaj pa vonj, če mi že kaj takega pride pod roke, je aroma kot jih uporabljamo?
smoukar

OdgovorNapisal/-a rawr » 05. Maj 2016 18:19

Dodaš par kapljic kake sadne ali pekovske arome pa bi moglo bit ok :)
Uporabniški avatar
rawr

OdgovorNapisal/-a smoukar » 05. Maj 2016 21:43

Za zlorabo, da si počen, je torej dobra krinka. Fajn :?
smoukar

OdgovorNapisal/-a rawr » 06. Maj 2016 10:53

Treba se je znajt ne :) Jaz nisem zgoraj pisal iz lastnih izkušenj, sem pa zasledil na youtubu in ne zgleda zaj... skup spravit.

Ko pa že omenjaš krinko. Za cookije si že slišal ne? :) Pa imaš tudi thc balzam za ustnice, lizike, pudinge, bonbone itd... Kalifornija ponuja :D
Uporabniški avatar
rawr

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 09. Maj 2016 21:13

Vsekakor pa odsvetujem prakticiranje uporabe EC v namene zadevanja. Splošna javnost že tako na EC gleda postrani, predvsem zaradi določenih inštitucij, ki pri nas dobesedno širijo laži.. Še najmanj pa nam bo koristilo to, da nas označijo za đankije.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a smoukar » 10. Maj 2016 05:37

Za tiste, ki jaz sprašujem, jih javnost ne vidi.
smoukar

OdgovorNapisal/-a plamen » 11. Maj 2016 15:15

A bo kdo reku da nista zadeta kot mareli? https://www.youtube.com/watch?v=t2tDMA0Amm8

Druga stvar pa je POPOLNONA ZMAGA TOBAČNEGA IN FARMACEVTSKEGA LOBIJA NAD VEJPERJI, zaradi česar bo država še letos popolnoma uničila vse vejperske trgovine in legalno prodajo tekočin z nenormalnim davkom na nikotin, torej kaj storiti?? Že hrčkate zaloge? Če nabaviš na hrvaškem liter baze npr z 52 mg nicotina in jo razredčiš s 5 litri nula vg baze ki jo dobiš pri nas legalno boš imel za 5 let baze za po 5 ml na dan z 10,2 mg nikotina, no to je moja varianta za črne dni, ki prihajajo! No lahko boš delal tobačne okuse z tobačnimi aromami katerih cena brez nikotina (z nikotinom bodo vse predrage pa ittak brezveze saj imaš nikotin v bazi) bo enaka današnjim, sadni okusi pa bodo prepovedani. Treba si je nabaviti še uparjalnike, baterije in mode, ker bodo tudi to vse prepovedali. Skratka Slovenija s to uredbo sili Slovence nazaj v tobačno odvisnost in poslednično v prezgodnjo smrt
Slika
Uporabniški avatar
plamen

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 11. Maj 2016 23:19

plamen napisal/-a:A bo kdo reku da nista zadeta kot mareli? https://www.youtube.com/watch?v=t2tDMA0Amm8

Druga stvar pa je POPOLNONA ZMAGA TOBAČNEGA IN FARMACEVTSKEGA LOBIJA NAD VEJPERJI, zaradi česar bo država še letos popolnoma uničila vse vejperske trgovine in legalno prodajo tekočin z nenormalnim davkom na nikotin, torej kaj storiti?? Že hrčkate zaloge? Če nabaviš na hrvaškem liter baze npr z 52 mg nicotina in jo razredčiš s 5 litri nula vg baze ki jo dobiš pri nas legalno boš imel za 5 let baze za po 5 ml na dan z 10,2 mg nikotina, no to je moja varianta za črne dni, ki prihajajo! No lahko boš delal tobačne okuse z tobačnimi aromami katerih cena brez nikotina (z nikotinom bodo vse predrage pa ittak brezveze saj imaš nikotin v bazi) bo enaka današnjim, sadni okusi pa bodo prepovedani. Treba si je nabaviti še uparjalnike, baterije in mode, ker bodo tudi to vse prepovedali. Skratka Slovenija s to uredbo sili Slovence nazaj v tobačno odvisnost in poslednično v prezgodnjo smrt

Definitivno bo slabše kot je danes, vseeno pa ne bo tako kritično, kot praviš. Predlagam branje predloga zakona, ki pa še ni dokončen, niti sprejet. Lahko, da se kaj tudi spremeni. Mogoče celo upoštevajo naše predloge, ki smo jih podali v javni razpravi. Trošarina na nikotinske tekočine pa bo 0.18€ na ml tekočine.

http://www.mz.gov.si/fileadmin/mz.gov.si/pageuploads/zakonodaja/040316_zoutipi_javna_razprava.pdf
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

Vrni se na Ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov