Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Pošta-Carina

... kar ne spada v nobenega od zgornjih forumov...

Re: Pošta-Carina

OdgovorNapisal/-a rawr » 01. Feb 2016 19:19

Pomoje bo trajalo 4 tedne, ker gre z ladjo :D Za drugič boš vedel, da je doplačilo za letalo vredno vsakega centa :lol:
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 01. Feb 2016 23:05

Pomojem bi znalo zabremzati tudi Kitajsko novo leto in spremljajoči frej dnevi. Praznujejo namreč 8. februarja..
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a Vaper1974 » 02. Feb 2016 07:03

Ja, zato bodo tudi imeli v tem času velike popuste, in se vseeno splača naročiti in pač počakati.

FastTech site-wide promotion! Up to 20% off!! Code: KUNGHEI

Feb 5-7 : 20% sitewide discount
Feb 8-14: 15% sitewide discount

Če ne drugega, ti s popustom pokrijejo DDV, ki ga plačaš, ČE cariniki "obodejo" ravno tvoj paket in ga vzamejo v obravnavo. ;) Jaz bom v tem času naročil nekaj več robe, in pač počakal, ni kaj. Saj hitro mine tisti dober mesec, potem se ti pa smeji, ker si robo dobil po vsaj polovični ceni naših cen, kar še posebej velja za potrošni in drugi material, pa tudi naprave so vsaj za tretjino cenejše, kot pri nas. No, razlika v DDV pač in še nekaj dodatka :D
WISMEC Reuleaux RX200 TC
Joyetech eVic-VTC Mini 75W
UD Goblin Mini v2 RTA - black
Joyetech Cubis Atomizer - black

Slika
Uporabniški avatar
Vaper1974

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 02. Feb 2016 19:47

Vaper1974 napisal/-a:Ja, zato bodo tudi imeli v tem času velike popuste, in se vseeno splača naročiti in pač počakati.

FastTech site-wide promotion! Up to 20% off!! Code: KUNGHEI

Feb 5-7 : 20% sitewide discount
Feb 8-14: 15% sitewide discount

Good to know.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

OdgovorNapisal/-a tvmarko » 09. Feb 2016 14:13

jas sem tut naroco ta vikend ko je bla akcija :)

no se moje izkusnje glede FT in carine
en paket lani konec leta poslan s Swiss post je sel skozi brez pregleda.. vrednost je bla okrog 70€
letos en paket isto s Swiss post isto brez pregleda... vrednost okrog 50€
letos drugi paket s Singapore post vstavljen na carini. vrednost je bla nekaj cez 50€.
poslali so mi tisto obvestilo da paket caka in da moram poslat racun preko spleta kjer se vidi kaj je v paketu in kolko je stalo. malo sem zasvinglal in priredil racun da je zgledalo kot da je blo 23$. ce znas malo HTML-ja to ni nek problem ;)
drugi dan je bil paket doma in je blo treba 4€ placat za stroske postopka. paketa pa niso odpirali da bi pogledali kaj je dejansko noter.

lp marko
tvmarko

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 10. Feb 2016 20:55

tvmarko napisal/-a:jas sem tut naroco ta vikend ko je bla akcija :)

no se moje izkusnje glede FT in carine
en paket lani konec leta poslan s Swiss post je sel skozi brez pregleda.. vrednost je bla okrog 70€
letos en paket isto s Swiss post isto brez pregleda... vrednost okrog 50€
letos drugi paket s Singapore post vstavljen na carini. vrednost je bla nekaj cez 50€.
poslali so mi tisto obvestilo da paket caka in da moram poslat racun preko spleta kjer se vidi kaj je v paketu in kolko je stalo. malo sem zasvinglal in priredil racun da je zgledalo kot da je blo 23$. ce znas malo HTML-ja to ni nek problem ;)
drugi dan je bil paket doma in je blo treba 4€ placat za stroske postopka. paketa pa niso odpirali da bi pogledali kaj je dejansko noter.

lp marko

Vseeno malo škakljivo početje, men so recimo enkrat poslali, da noter ni tisto, za kar sem poslal račun. Ker dejansko nisem vedel, kaj imajo na pregledu. Pol sem pa poklical gor in so mi povedali kaj je not, da sem lahko poslal račun. Plus to, da je to kaznivo, tako da vsekakor odsvetujem. Ne obsojam, vsak zase ve..
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Prejšnja

Vrni se na Ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost