Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

"obnova" IPV MINI 2

... kar ne spada v nobenega od zgornjih forumov...

"obnova" IPV MINI 2

OdgovorNapisal/-a timy123 » 04. Okt 2015 13:32

Živjo! :)
Torej kot lastnik ipv-ja mini 2 sem se naveličal karbon folije ki je bila gor zato ker se original barva lušči.. Kot poklicni poznavalec barv, brušenja in barvanja nasplošno sem zadevo uredil po svoje :)
Cel mod sem razstavil, vse sortiral in delal zelo previdno.. Ko sta ostala le še aluminijasta ohišja in tipke sem jih namočil v Nitro razredčilo in čakal nekje 3 dni.. Potem sm barvo samo še spihal dol in si pomagal z čopičem in ostal je le še aluminij :) Po poizkusu poliranja sem ugotovil da mi to ne bo všeč, tudi zato ker nimaš nobenega oprijema in pri meni bi se zagotovo znašel večkrat na tleh kot v rokah :lol: Zato sem se odločil le za malo bolj grobo "friziranje" aluminija in tako je nastal meni zelo všečen MOD :P Brusil sem z brusilnim papirjem P400 in ravnimi gibi da so lepi risi.. :)
Prvič sem pomislil tudi na barvanje, vendar barvo težko naneseš bolj na tanko če želiš da se vse lepo pokrije in ker bi šlo bolj na debelo bi vse stične predele "zalilo" z barvo in bi bil problem pri sestavljanju in razmaki bi bili preveliki itd.. Mogoče poizkusim pri kakšnem drugem modu za prvič sem se kar tako odločil ker mi je tako IPV še najbolj všeč :D
Zdej pa še slikce 8-)

Slika
preje je bil tak skrit pod karbon folijo..

Slika
razstavljen mod in vsi njegovi sestavni deli (razen baterije)

Slika
namakanje v nitro razredčilu

Slika
očiščeno (tudi znotraj) :D

Slika
poizkus poliranja vendar to ni to :P

Slika
končni izdelek.. :) meni všečno, ravni risi po domače "friziran aluminij"

Slika

Slika
dobil še novo baterijo :D efest 3100mAh :)

Slika
trenutni komplet :)

Več postov sem naredil ker sem želel pokazati "obnovo" bolj na široko z slikami, vendar so na post omejene le 3 slike :roll:
Tudi ne vem zakaj mi tako gromozanske slike vedno naredi da so potem še slabše kakovosti kot sicer :roll: Prosim Moderatorja da to popravi če lahko :)

Sicer pa je to to :)
Upam da vam je všeč :D

*popravljeno*
timy123

Re: "obnova" IPV MINI 2

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 04. Okt 2015 14:20

Za sestavljanje slikovnega posta ti svetujem, da uporabiš http://www.slikomat.com/. Naložiš gor sliko, ter pustiš obkljukano 640x480, ter klikneš naloži. Potem pa samo kopiraš link, kjer piše "za forume" in ga nalepiš v post, ter spod napišeš komentar. Izi.

Drugače ql izdelek. Ko sem bil še v železariji zaposlen, smo temu postopku brušenja rekli satiniranje.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

Re: "obnova" IPV MINI 2

OdgovorNapisal/-a timy123 » 04. Okt 2015 14:42

Oo super :)

Hvala tudi za info, nisem vedel da se temu reče tako pa sm po domače napisal.. :P
timy123

Vrni se na Ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: Bing [Bot] in 1 gost