Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Ne zaznavanje okusa

... kar ne spada v nobenega od zgornjih forumov...

Ne zaznavanje okusa

OdgovorNapisal/-a timy123 » 22. Jul 2015 22:21

Že dalj časa opažam da ne zaznam takega okusa kot ga ostali vejperji in kolegi.. iz začetka vejpanja sem veliko bolje zaznal okuse, zdj pa se mi zdi vse bolj kot ne isto samo kakšno malenkost drugače pa večjo količino mg (+3mg) zaznam okusa pa ne ravno.. Kakšen juice ki je kolegom top šit se meni ne zdi nič posebnega, kot da mi brbončice ne delajo tk k treba.. :roll: :(
Hrano in pijačo občutim perfektno vejpa pa ne.. :( Je imel kdo podoben problem in mogoče kdo ve kako ga odpraviti ker rad poskušam dobre tekočine in pogrešam tisto prvotno jagodo ki sem jo prvič vejpal ki je bila odlična..
timy123

Re: Ne zaznavanje okusa

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 23. Jul 2015 17:39

timy123 napisal/-a:Že dalj časa opažam da ne zaznam takega okusa kot ga ostali vejperji in kolegi.. iz začetka vejpanja sem veliko bolje zaznal okuse, zdj pa se mi zdi vse bolj kot ne isto samo kakšno malenkost drugače pa večjo količino mg (+3mg) zaznam okusa pa ne ravno.. Kakšen juice ki je kolegom top šit se meni ne zdi nič posebnega, kot da mi brbončice ne delajo tk k treba.. :roll: :(
Hrano in pijačo občutim perfektno vejpa pa ne.. :( Je imel kdo podoben problem in mogoče kdo ve kako ga odpraviti ker rad poskušam dobre tekočine in pogrešam tisto prvotno jagodo ki sem jo prvič vejpal ki je bila odlična..

Tukaj je nekaj o tem: http://www.cigbuyer.com/overcome-e-liquid-flavor-fatigue-vapers-tongue/
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a ROX » 25. Jul 2015 20:31

Baje pomaga večkratno umivanje zob ter splakovanje z ustno vodico. Tudi kakšna mentolova aroma je dobrodošla, baje malo zbudi okus.
Uporabniški avatar
ROX

OdgovorNapisal/-a timy123 » 25. Jul 2015 23:01

sm sprobal kavo, mentol bombone zobe itak redno umivam in je dejansko boljše :) moram še z ustno vodico sprobat pa bo :D hvala vam :)
timy123

Vrni se na Ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost