Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

anketa o e-tekočinah

... kar ne spada v nobenega od zgornjih forumov...

Re: anketa o e-tekočinah

OdgovorNapisal/-a UncleBoB » 30. Apr 2015 20:42

Hvala vsem za feedback, sem dobil skoraj 100 samo iz Slovenije, si nisem mislil da bo toliko. Ste mi bili v veliko pomoč, zdej je čas da preračunamo vse skup in kakšin testerčkom se ne izognete ;)
Uporabniški avatar
UncleBoB

OdgovorNapisal/-a ROX » 12. Maj 2015 13:43

Pripravljen sem kupiti nekaj flašk, pa na VG osnovi če je mogoče in z ne več kot 3mg nikotina. Če je to izvedljivo sem za, samo javi ceno in se dogovoriva, seveda tudi cena ne bo zanemarljiv podatek :)
Uporabniški avatar
ROX

OdgovorNapisal/-a UncleBoB » 30. Jul 2015 14:49

Oj, en hiter "updejtič" :D načeloma prehajamo k zadnjim okusom, kateri bi bili v ponudbi. Jih bo na začetku manj, ampak bolje manj dobrih kot več slabih :) Ob finišu vseh okusov, vas vse kontaktiram za brezplačne testerje, tako da dobim še kakšno konstruktivno kritiko ravno v času zadnjih popravkov :)

LP
Uporabniški avatar
UncleBoB

OdgovorNapisal/-a UncleBoB » 30. Jul 2015 14:53

ROX napisal/-a:Pripravljen sem kupiti nekaj flašk, pa na VG osnovi če je mogoče in z ne več kot 3mg nikotina. Če je to izvedljivo sem za, samo javi ceno in se dogovoriva, seveda tudi cena ne bo zanemarljiv podatek :)

Živjo se opravičujem za pozen odgovor, iskreno nisem niti videl :( kot sem napisal, bodo prve runde zastojn, pa boš sam presodil za naslednji nakup ali ti bo odgovarjal. Se mi zdi, da bo tako najbolje za preizkus :) se vsekakor pišemo v ZS :)
Uporabniški avatar
UncleBoB

OdgovorNapisal/-a timy123 » 30. Jul 2015 15:00

Super, upam da vama uspe :) Sem tudi sam rešil anketo in se priporočam za "testerčke"... :D sem bolj gurmanske sorte rad probavam :P
timy123

OdgovorNapisal/-a UncleBoB » 30. Jul 2015 16:13

timy123 napisal/-a:Super, upam da vama uspe :) Sem tudi sam rešil anketo in se priporočam za "testerčke"... :D sem bolj gurmanske sorte rad probavam :P

Hvala za lepe želje :) Glede okusov se mi pa zdi, da smo jih ravno prav zakomplicilari, da so zanimivi :D
Uporabniški avatar
UncleBoB

Prejšnja

Vrni se na Ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost