Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Baterija Eleaf Istick 50

... kar ne spada v nobenega od zgornjih forumov...

Re: Baterija Eleaf Istick 50

OdgovorNapisal/-a premmati » 10. Apr 2015 10:28

a si kupil tank v pyursmoke trgovini :?: , če si pojdi s tankom nazaj in ti bo Mate 200% pomagal rešit zadevo!! obstaja pa možnost da imaš v tanku svinjarijo-opilki......ostanki strojnega olja, dej še tank očisti in dobro preglej, da ni kje kakšnih ostankov proizvodnje.
tečen pa zaradi težav nisi, saj zato pa je forum, da se med sabo obveščamo, sprašujemo, dopolnjujemo, odpravljamo težave.......
a imaš morda še kakšen drugi mod, ti ga lahko kdo posodi za test-probaj tudi z drugim modom, ker lahko je tudi mod v okvari in ti ne sune W ali V, kot imaš nastavljene ampak ti sune maximum, da je okus po zažganem( samo ugibam)
Slika
Uporabniški avatar
premmati

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a umavec » 10. Apr 2015 10:44

Glede na probleme ki jih imam, sedaj spet uporabljam stari uparjevalnik Vision X jet Viva nova z grelo glavo 1.9 na 3.8V 7.6W, in je super....
umavec

OdgovorNapisal/-a umavec » 10. Apr 2015 11:08

Morda je pa res z baterijo kaj narobe, kako bi pa to lahko preveril?
umavec

OdgovorNapisal/-a premmati » 10. Apr 2015 11:33

na čem pa uporabljaš Xjet uparjevalnik, če ga na istem modu kot nano tank in ti dela Xjet ok, pol verjetno ni z modom nič narobe.
kakorkoli, če ne rešiš zadeve, vzem tank, gr. glave in mod, ter obišči trgovca vsaj jaz ne vidim druge rešitve glede na to, da si že vse probal
Slika
Uporabniški avatar
premmati

OdgovorNapisal/-a umavec » 10. Apr 2015 11:35

premmati napisal/-a:na čem pa uporabljaš Xjet uparjevalnik, če ga na istem modu kot nano tank in ti dela Xjet ok, pol verjetno ni z modom nič narobe.
kakorkoli, če ne rešiš zadeve, vzem tank, gr. glave in mod, ter obišči trgovca vsaj jaz ne vidim druge rešitve glede na to, da si že vse probal

Xjet uparjevalnik uporabljam na isti bateriji ja, kot nano tank....
umavec

OdgovorNapisal/-a premmati » 10. Apr 2015 11:50

se pravi da mod skor sigurno ni kriv, kot pravim daj še nano tank temeljito očisti, da ni kje kakšen kovinski drobec kje zataknjen-drugače pa....... v trgovino in vzemi vse s sabo.
je pa res, da za tanke verjetno ni garancije(to je pa pol stvar trgovca, če ti gre na roko).
Slika
Uporabniški avatar
premmati

OdgovorNapisal/-a umavec » 10. Apr 2015 12:36

Bom še tank temeljito očistil, oziroma pregledal če je kakšen tujek.
Hvala...
umavec

OdgovorNapisal/-a rawr » 10. Apr 2015 12:42

umavec napisal/-a:Bom še tank temeljito očistil, oziroma pregledal če je kakšen tujek.
Hvala...

VEDNO temeljito operi vse uparjalnike pred prvo uporabo! :idea:
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a OneRound » 10. Apr 2015 12:42

Jaz bi na tvojem mestu šel še enkrat v trgovino in tam skupaj s prodajalcem sprobajta to tvojo postavitev. Zdaj mi je vse skupaj že zelo čudno, ker sub tanki so meni osebno super in nikoli nisem imel nobenih težav. Če bi lahko, bi ti ga kar jaz pregledal :D Ziher je nek keč v kakšnem detajlu.
Just got my paycheck! Now let's buy some new vape stuff... aaaaannnnd its gone!
Uporabniški avatar
OneRound

OdgovorNapisal/-a mateb » 10. Apr 2015 23:20

@umavec a je to bilo kupljeno pri meni v PyurSmoku? Ker če je bilo mi je malce čudno, da problem še ni rešen oz. da jaz ne vem za njega.

Pa si trgovcu natančno opisal težavo?

Glede na opisano bi jaz takole rekel. Problem ti povzroča tako PG kot tudi nikotin. Če si pri X.Jetu navajen na 9mg, ti je SubTanku 9 mg sigurno preveč. Bi rekel, da bi ti bila polovica idealno. Torej 4,5 mg. PG pa tudi po mojem mnenju ni ravno najboljši prijatelj s SubTankom. Mene recimo že mešanica 50/50 toliko peče po grlu, da enostavno ne morem uporabljat. Je pa res, da sem že nekaj časa na tekočinah kjer je večina VG-ja in PG-ja enostavno nisem več vajen.

Uglavnem, pojdi do trgovca kjer si kupil zadevo in lepo pojasni problem. Preizkusi kakšno drugo tekočino čisto tako, da vidiš kje tiči problem. Recimo zamenjajte glavo, natočite v SubTank nekaj kar preverjeno deluje in preizkusi. Če bo OK, potem ti pač priljubljena tekočina na tej opremi ne deluje ravno najbolje. Če ne bo OK, potem je pa nekaj narobe z SubTankom in se zadeva rešuje naprej.

Lahko pa recimo razredčiš to tekočino, ki jo uporabljaš z VG 0mg in vidiš če bo razlika in kakšna bo.
mateb

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost