Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Predelava Aqua V2 RTA tanka v to, kar bi moral biti..

... kar ne spada v nobenega od zgornjih forumov...

Re: Predelava Aqua V2 RTA tanka v to, kar bi moral biti..

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 05. Mar 2015 20:34

k2b napisal/-a:Thanx rawr :D - ticket to ride oz. to write :D ....

Sem pa pogledal še 1X nekaj tek rivjujev za Aquo V2 ( Matt od SuckMyMods npr..) - pa nikjer nisem zasledil druge luknje za AF.

KingK - ti se ga pa dobro prezračil :shock: ---- kaj ostaja aroma še dominantna s tako odprtim?

Pač klasika. Odpreš za oblake in zapreš za flejvor. Ko ga zaprem do polovice ali še malenkost več, se para kar dobro ogreje in poudari okus. Mislim da nisem nič zgubil na okusu, če pa sem, je pa še vedno odličen :)
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a rawr » 05. Mar 2015 20:44

In the photo below you can also clearly see the single 3mm air intake hole at the base of the Aqua V2, which is a change from the smaller 1.5mm dual air intake holes found on the Aqua V1 design. This single 3mm air intake hole leads up to the two 2mm air holes on the deck of the atomizer.

Read more: http://vapingcheap.com/aqua-v2-clone-re ... z3TXrxrj9k

Zdaj je jasno, da so ga kitajci pri meni mimo vsekali. Danke :) Niti ni čudno, ker se nikjer po netu ne piše o single oz. dual airh variacijah. Me res zanima, če bojo šipnili dual :mrgreen:
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 05. Mar 2015 20:46

rawr napisal/-a:
In the photo below you can also clearly see the single 3mm air intake hole at the base of the Aqua V2, which is a change from the smaller 1.5mm dual air intake holes found on the Aqua V1 design. This single 3mm air intake hole leads up to the two 2mm air holes on the deck of the atomizer.

Zdaj je jasno, da so ga kitajci pri meni mimo vsekali. Danke :) Niti ni čudno, ker se nikjer po netu ne piše o single oz. dual airh variacijah. Me res zanima, če bojo šipnili dual :mrgreen:

Zdej si jim čist zjebal znanje :lol: Zdej kitajček vrta ku norc in kolne zdraven, kok je trd matejal .. :lol: :lol: Isto kot jst včerej :)
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

OdgovorNapisal/-a rawr » 05. Mar 2015 21:10

KingKožuh napisal/-a:
rawr napisal/-a:

Zdej si jim čist zjebal znanje :lol: Zdej kitajček vrta ku norc in kolne zdraven, kok je trd matejal .. :lol: :lol: Isto kot jst včerej :)

Hahah... Jeklo ni puter, tak da si se res mogo namatrat! Tu se pokaže, če je orodje doma kaj vredno :D Tuljavi pa mam jaz čisto isti. 0.65ohm/6 ovojev, uparjam pa na okoli 30W s 7mg nic juicom.

Daj mi povej, je modifikacija plastike res nujna? Če sem dobro pogledal oz. če si ti prav porisal potem naj nebi bila, ker je na izolatorju rob, po katerem pride zrak po levi in desni do obeh tuljav. :idea:

Slika
Slika
Uporabniški avatar
rawr

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 05. Mar 2015 21:19

Za samo delovanje ni bila nujna, delalo bi tudi, če bi samo luknjo izvrtal. Je pa to isto naredil tudi možakar na tubi, kjer sem dobil idejo, zato sem enako naredil jaz. Večja pretočnost zraka ne škodi, če pa bi prvotno stanje kaj omejevalo pretok pa nisem probal. To je bil itak talažji del, fertik v treh minutah.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

OdgovorNapisal/-a rawr » 06. Mar 2015 08:06

Aha, se mi je zdelo. Pretoka ti zdaj res ne more zmajnkat :) Ta vikend bom prevrtal deck, pa da vidim, če so svedri za kaj :D
Uporabniški avatar
rawr

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 06. Mar 2015 08:07

rawr napisal/-a:Aha, se mi je zdelo. Pretoka ti zdaj res ne more zmajnkat :) Ta vikend bom prevrtal deck, pa da vidim, če so svedri za kaj :D

Srečno :)
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 08. Mar 2015 19:28

Ti je kaj ratalo mojster? :)
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

OdgovorNapisal/-a rawr » 09. Mar 2015 05:35

KingKožuh napisal/-a:Ti je kaj ratalo mojster? :)

Po 15 min vrtanja sem moral nehat. :lol: Ne vem če sem polovico prevrtal, tak trdo je jeklo. Bo treba primerne svedre nabavit. :idea:
Uporabniški avatar
rawr

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 09. Mar 2015 13:19

:) jaz sem šel najprej s tamalim milimetrskim (enega sem zlomil vmes), potem pa še s tavečjim, ko je blo prevrtano. 45 minut je trajal boj, brez filanja mašince vmes:), pa mam nove Black&Deckerjeve svedre.
Res je trdo jeklo, kap!
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Prejšnja

Vrni se na Ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov