Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Koliko ml tekočine......

... kar ne spada v nobenega od zgornjih forumov...

Re: Koliko ml tekočine......

OdgovorNapisal/-a smoukar » 26. Jan 2016 09:13

Bom dones mat vprašal kako je bilo s dojenjem :lol: . Ja, na gospoda, ki po vejpa 15ml v povprečju, sem res mislil na čas.
Recimo, jaz v dnevni sem kr veliko za pisalno mizo a vseeno po fenix3 naredim 10 jurčkov korakov v službi. Uspem pokurit cca 7ml max.
smoukar

OdgovorNapisal/-a marlon » 26. Jan 2016 13:21

jah,...če se v miru parkrat na dan lepo dol usedeš za 10-15 min, res ni problem uparit 3 tanke na dan(10-12 ml), razen seveda če imaš beden đus :lol: .
Slika
Kangertech Subtank Mini, Kayfun Lite plus, Kayfun Mini V3, Kayfun V5
Joyetech EVic VTC Mini, iStick TC40W
Uporabniški avatar
marlon

Kraj: celje

OdgovorNapisal/-a Vaper1974 » 26. Jan 2016 13:36

Jaz pa sem si nekako dal limit glede vejpanja. Nočem pretiravati, ker vem, da zlahka padeš v skrajnost, tako kot pri čikih: začneš z nekaj na dan, potem pa si čez nekaj mesecev že na škatlici+ :cry:

Jaz običajno nekajkrat na dan zvejpam (recimo 5-8-krat) po cca. 15-20 vdihov (približno toliko vdihov narediš tudi z enim cigaretom), kar lepo znese cca. 3 ml na dan. Res pa je vse odvisno od juica. Če imaš noter kakšno čudno zadevo, te preprosto ne vleče, da bi kar vejpal in vejpal... 8-) Ravno zdaj imam noter eno takšno aromo (Clara T od T JUice), ki mi je za celodnevno vejpanje kar malo "tečna", zato se zlahka držim teh svojih limitov. Drugo pa je, ko imaš noter res kakšen dober juice: takrat pa se uriš v samodisciplini! ;)
WISMEC Reuleaux RX200 TC
Joyetech eVic-VTC Mini 75W
UD Goblin Mini v2 RTA - black
Joyetech Cubis Atomizer - black

Slika
Uporabniški avatar
Vaper1974

OdgovorNapisal/-a smoukar » 26. Jan 2016 14:07

marlon napisal/-a:jah,...če se v miru parkrat na dan lepo dol usedeš za 10-15 min, res ni problem uparit 3 tanke na dan(10-12 ml), razen seveda če imaš beden đus :lol: .

Če je beden đus, pol se kmalu prešalta na analognega.
Verjem, da če se usedeš parkrat, za v miru na vape, se ne izzide, razen, če imaš aparat, ki kuri. Pomoje ima en hud aparat, ker ego one, ne doseže tega rezultata. Razen če sam vejpaš.
To je post iz izkušenj :lol:
smoukar

OdgovorNapisal/-a samŠkof » 29. Jan 2016 15:25

glede na to da sem začetnik (13dni brez smrdlivcev) povejpam na svojem kangertechu evod mega med 5-7ml :oops: ne vem če je velik sam če mam priljubljeno tekočinco notr kr hitr skopni :D
Slika
Uporabniški avatar
samŠkof

Kraj: Litija

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 30. Jan 2016 00:24

samŠkof napisal/-a:glede na to da sem začetnik (13dni brez smrdlivcev) povejpam na svojem kangertechu evod mega med 5-7ml :oops: ne vem če je velik sam če mam priljubljeno tekočinco notr kr hitr skopni :D

Velik al ne velik.. še vedno boljše kot čiki, definitivno.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a tomzy » 28. Jul 2017 09:21

Ali je mozno da zvejpam na dan okoli 2 tanka, okoli 10ml tekocine? Vejpam nekje povprecno, na uro parkrat potegnem, zadnja dva vpiha si odprem airflow do konca za intenzivnejsi okus. Popoldan in do vecera vajpam samo parkrat... Drugace imam odprto na petino luknje. Uporabljam smoke v8 stick z 5ml tankom. Malo mi vcasih tudi stece in tekocina pride skozi airflow. Zdi se mi velika poraba :D kaj naredit? :D manj vejpat al kaj hehe?
tomzy

Prejšnja

Vrni se na Ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost