Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Organska vata VS konoplja VS Japonski bombaž VS Rayon

... kar ne spada v nobenega od zgornjih forumov...

Re: Organska vata VS konoplja VS Japonski bombaž VS Rayon

OdgovorNapisal/-a rawr » 30. Avg 2014 17:00

k2b napisal/-a:A so pads cca 60 X 80 mm te od Kennyja?

Meni so poslali z Vape Mesha tole (še na poti)
Slika

http://www.vape-atomizer-mesh.com/produ ... -2713.html

Ja, iste dimenzije. Vredi cena :)
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a omerps » 30. Avg 2014 17:46

@k2b si že dobil pošiljko iz UK? Meni so rekli da so že 18.8 poslali z letalom in se malo vleče :P
"To me it look like a mech mod to me"
Uporabniški avatar
omerps

Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a k2b » 30. Avg 2014 22:40

Emmm..naročil 22.8. - poslali so 27.8. je pa pisalo že pri naročilu da je pre-order in da bojo pošiljal ko dobijo (japonski bombaž) - tako da je tvoje naročilo možno da šlo tudi takrat - sicer pa od Chrisa Platta vedno vse prišlo v 7-10 dnevih pa še kak darilček zna dat zravn, kako rolco kantalčka al kaj podobnega...
Uporabniški avatar
k2b

OdgovorNapisal/-a omerps » 02. Sep 2014 17:24

Evo dobil pošiljko s kanthalom in zloglasnim japonskim bombažem, zdej samo čakam da se baterija napolni pa bom stestiral.
Uporabniški avatar
omerps

OdgovorNapisal/-a omerps » 02. Sep 2014 18:24

Baterija polna, build narejen. Prva stvar, ki me je takoj navdušila pri teh padih je enostavnost. Izrezal sem en trakec bombaža in ga dvakrat dal narazen (to je dovolj bombaža za 4 coile) malo zarolal in zelo lepo so šli skozi tuljavi.
Slika

Če povem po pravici neke razlike v samem okusu ali pa performancu ne čutim. Mogoče bom naredu en build z normalno vato en build z japonskim pa primerjal ampak zaenkrat edina razlika, ki jo opazim in ta je zelo dobrodošla je to, da je ekstremno lahko za uporabo. Kot je rekel King trga se nekako kot papir.

Slike:
Slika
Uporabniški avatar
omerps

OdgovorNapisal/-a k2b » 02. Sep 2014 21:09

Nisi opazil razlike v samem wickanju? Naj bi se boljše natopila zadeva z e-juicom in posledično več pare in okusa?
Uporabniški avatar
k2b

OdgovorNapisal/-a omerps » 02. Sep 2014 21:17

Uporabil sem enak build kot z običajnim bombažem torej 28AWG 0,5ohm dual coil na 2mm izvijaču. Okus in količina pare sta identična vsaj po moji oceni.
Uporabniški avatar
omerps

OdgovorNapisal/-a omerps » 02. Sep 2014 21:24

Imam dobro poslovno idejo, bom začel prodajat "Italian cotton" 100g Tesori dell' Arca :lol:
Slika

Malo za šalo malo zares :D
Uporabniški avatar
omerps

OdgovorNapisal/-a k2b » 03. Sep 2014 11:51

Dobil tudi jst danes japonski bombaž in kanthal z Vapemesha.Naredil na hitro en build na Tobiasu
0,7 Ohm, 28AWG na 2 mm dual - odrezal trakec in prepolovil samo 1X (če te prav razumem Omerps - si ti 2X prepolovil?!)
baterija Panny NCR18650PF sveže polnjena (VTC-jke so po mesecu in pol s FT komaj dogurale do Grčije, upam da bojo
še letos v SLO) - nakapljal in probal.
Prvo kar sem opazil - glede na vato - je močnejši TH in tudi večja intenzivnost arome - na 1 in pol luknjice pri Tobhu.
Na 3 luknjice wide open nisem opazil bistvene razlike razen vseeno boljšega wickanja pri chain vapingu.

Tolko na hitro - bom še na Kayfunu, Aqui in Taifunu sprobal - na Aqui bi morala bit razlika če ne tudi drugje...
Uporabniški avatar
k2b

OdgovorNapisal/-a omerps » 03. Sep 2014 14:18

k2b napisal/-a:Dobil tudi jst danes japonski bombaž in kanthal z Vapemesha.Naredil na hitro en build na Tobiasu
0,7 Ohm, 28AWG na 2 mm dual - odrezal trakec in prepolovil samo 1X (če te prav razumem Omerps - si ti 2X prepolovil?!)
baterija Panny NCR18650PF sveže polnjena (VTC-jke so po mesecu in pol s FT komaj dogurale do Grčije, upam da bojo
še letos v SLO) - nakapljal in probal.
Prvo kar sem opazil - glede na vato - je močnejši TH in tudi večja intenzivnost arome - na 1 in pol luknjice pri Tobhu.
Na 3 luknjice wide open nisem opazil bistvene razlike razen vseeno boljšega wickanja pri chain vapingu.

Tolko na hitro - bom še na Kayfunu, Aqui in Taifunu sprobal - na Aqui bi morala bit razlika če ne tudi drugje...

Tako je, jaz sem 2x prepolovil in še sem mogu odrezat malo cottona stran. Tobh pa je bil kar lepo zabasan z bombažem.
Danes sem opazil podobno stvar glede tega japonskega cottona kot ti. Mislim da veliko lepše wicka kot normalen bombaž (mogoče je za to kriva vzporedna pozicija vlaken?) in je chain vapeat veliko lažje. Druga stvar, ki sem jo opazil kar spet sklepam da zaradi dobrega wickanja je ta dda ko prideš do dry hita se porabi res vsa tekočina in ob drippanju druge tekočine takoj za tem priokusa po prvi tekočini ni oziroma je res minimalen.

Trenutno ga imam v 28AWG double twisted, double coil buildu 6 wrappov na 2,5mm izvijaču, kar pride 0,3-0,35 ohm. Tuljave potrebujejo dlje časa, da se segrejejo ampak to mi je všeč, ker lahko delam zelo dolge potege. Vapor production je najboljši do zdej okus pa tudi dober.
Uporabniški avatar
omerps

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost