Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Organska vata VS konoplja VS Japonski bombaž VS Rayon

... kar ne spada v nobenega od zgornjih forumov...

Re: Organska vata VS konoplja VS Japonski bombaž VS Rayon

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 10. Sep 2014 19:32

V Taifuna GT tlačim samo še japonca in to količinsko skoraj 2x več kot prej navadno organsko. Pogruntal sem, da se najbolje obnese, če gre skozi tuljavo kar nekako na tesno. Tuljava sicer navita na tisti modri kitajski izvijaček s FTja. Vato odrežem čisto na kratko, iz luknjice gleda cca 2mm, potem pa vlakna razpršim na vse strani, tako da se malo razrahlja vse skupaj. Nikoli Dry hita, nikoli zalivanja (razen "kondenza" oz. pršenja kapljic v dimniku, ki jo očistim 1x na dan) Dry hit sem imel kvečjemu, če se dal premalo japonca v tuljavo in je vata na delu, kjer se ni stikala tuljave malo počrnela. Bom v kratkem poslikal, kako izgleda moj setup.
Kar hočem povedat je, da je performance Taifuna z japoncem neprimerno boljši kot prej, to nikakor ni placebo efekt, na organsko sem že pozabil.. Je pa res, da se najbrž na RTAjih bolj izkaže, kot pa na RDajih.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

Prejšnja

Vrni se na Ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost