Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Žica

Se kakšna vrsta tuljave še posebno dobro obnese na določenem uparjalniku? Novosti, unikati, ... delite tu.

Re: Žica

OdgovorNapisal/-a actech » 14. Nov 2016 17:27

Vata skozi tuljavo mora biti ohlapna, mora pa je biti dosti da zapira airflow lukno.
Jaz mislim da sem max 5 ovojev imel pa to ne "spaced" ampak stisnjeno. Moraš pa vato pravilno razporediti da ti tekočina ne gre skozi airflow. Tak pa imam občutek da zaradi predolge tuljave tudi z vato težk zapolniš airflow luknjo. Vem da sem sam potreboval kar nekaj čaasa da sem ga pogruntal koliko vate in kako jo razporediti okol luknje da ni bilo dry hitov. Sam sem sicer fural tuljave okol 0.7-1 ohm in sem jo kuril tam okol 20w.
Slika

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
Uporabniški avatar
actech

OdgovorNapisal/-a umavec » 14. Nov 2016 17:51

Če prav ruzumem, preveč vate tudi ni ok.?
Morda je tu vzrok ?
umavec

OdgovorNapisal/-a actech » 14. Nov 2016 18:30

Vato ko primeš na obeh koncih in potegneš skozi mora it zelo na rahlo. Potem ko se vata napije se kar precej poveča.
Ko je bo premalo bo začelo pokati in grgljati in seveda bo tudi skozi airflow priteklo. Ampak takrat je bo res malo.
Slika

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
Uporabniški avatar
actech

OdgovorNapisal/-a umavec » 15. Nov 2016 06:50

actech, hvala.
Bom poskusil še z manj vate....
umavec

Prejšnja

Vrni se na Tuljave

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost