Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

CBD etekočina - kako jo narediti ali pa kje kupiti ugodno

Želite deliti recept za dobro DIY e-tekočino, ki vam je uspel? Naredite to tukaj...

CBD etekočina - kako jo narediti ali pa kje kupiti ugodno

OdgovorNapisal/-a slabator » 07. Okt 2016 11:55

Hej,

gledam etekočine samo s CBD (brez nikotina) in so presneto drage pri nas. Ali kdo ve kje se da kupiti to ugodno v tujini in da dostavljajo v SLO.

Oz. ker je to tema DIY, kako se naredi CBD etekočino? Prodaja se povsod namreč CBD olje ali pa smola. Se to CBD olje topi v VG 100%? se nato samo še doda okus in je to to?

Skratka ima kdo kakršne koli izkušnje s CBD? tudi koliko MG je fajn za 10 ml vapeat.. sem probal 50 mg ejuice pa nima zadeva nikakršnega efekta pri tej količini CBDja.
slabator

Re: CBD etekočina - kako jo narediti ali pa kje kupiti ugodn

OdgovorNapisal/-a actech » 07. Okt 2016 15:45

Smola, v kateri je največ CBDja in drugih kanabidoidov se slabo meša z vg-jem. Možno je, ni pa toliko učinkovito. Najbolje si je kupiti uparjalnik za smolo in jo na tak način uparjat. Količine smole (CBD,.....), ki so v teh namešanih tekočinah ki jih kupiš so tako majhne, da kakšnega posebnega zdravilnega učinka ne pričakuj.
Slika

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
Uporabniški avatar
actech

OdgovorNapisal/-a slabator » 10. Okt 2016 14:34

ja kaj pa cbd olje in ne smola? aja pa še to, kateri uparjalnik za smolo je dober, cena mi ni pomembna
slabator

OdgovorNapisal/-a actech » 10. Okt 2016 19:58

Osnova je smola. Tej smoli potem primešajo olje da je bolj viskozno, lažje se uporablja. Smola je namreč precej gosta, in jo je potrebno segrete da je toliko tekoča da jo spraviš iz brizgalke. Vsako mešanje pa zmanjšuje učinek, in je po mojem mnenju, razen za kakšno preventivo, škoda denarja. http://vaporizer.si/izdelek-kategorija/ ... -za-smole/ tule poglej.
Slika

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
Uporabniški avatar
actech

OdgovorNapisal/-a slabator » 14. Okt 2016 12:47

hvala za link, nekaj od tega si bom omislil, nisem pa še opustil ideje o etekočini, zato ker je lažje prenosljivo in imaš lahko vape tudi v lokalih, službi itd. Ogledujem si sedaj 99% crystal cbd samo k ga pri nas prav noben ne prodaja, uni švicarji od isodiola pa hočejo 70 evrov za shipping :)
slabator

OdgovorNapisal/-a actech » 15. Okt 2016 05:51

Jaz sem tekočino naredil in jo še imam. Delal pa sem po enem postopku ki je bil na reddit forumu. Je pa velik packarije. Upam d ti rata :)
Slika

Uporabniški avatar
actech

Vrni se na DIY recepti e-tekočin

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost