Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Obstojnost baz

Želite deliti recept za dobro DIY e-tekočino, ki vam je uspel? Naredite to tukaj...

Obstojnost baz

OdgovorNapisal/-a smoukar » 28. Apr 2016 16:52

Koliko časa so uporabne baze, ko je enkrat odprta posoda? Imam bazo 80/20 vg/pg, ki mi ni najboljša. Rad bi dobil 60/40 pg/vg. To ni težko, problem je, da če to razmerje naredim, dobim 2 litra baze :lol: . Seveda to pomeni, da imam dve posodi odprti pa 2 litra zvejpat tut ni mačji kašelj.
smoukar

Re: Obstojnost baz

OdgovorNapisal/-a rawr » 28. Apr 2016 19:08

Rok uporabe mora bit napisan na flaši. Je pa vsaj kako leto dni, če ne dve. Prodaj ali pa skladišči na hladnem in temnem, da čimbolj podaljšaš rok uporabe oz. da se ne pokvari prehitro :)
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

Re: Obstojnost baz

OdgovorNapisal/-a UncleBoB » 28. Apr 2016 19:41

Jaz sem pred časom kupil tudi kr na "horuk" baze plus nikotin 100mg. Nikotin sem razredčil na pol z Pg-jem, in kar nisem rabil za takoj sem vse skup dal v vodotesno vrečko in v zmrzovalnik. Sam sem bil skeptičen, kako se bo obneslo, ampak po slabe pol leta, ko sem vzel ven, dejansko razlike ni bilo. Točni ti zelo težko povem, koliko se podaljša življenska doba, a kot pri vseh živilih, se pomoje kar za nekaj časa :)
Uporabniški avatar
UncleBoB

Vrni se na DIY recepti e-tekočin

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost