Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Twisted flavours

Želite deliti recept za dobro DIY e-tekočino, ki vam je uspel? Naredite to tukaj...

Re: Twisted flavours

OdgovorNapisal/-a urosm » 03. Mar 2016 13:20

Sem tudi naročil za pokušino tri arome. Mešano z Purple Label 6 mg bazo.

Ker mi je zmanjkalo, že dan po mešanju parim Tweenside. Mešano 15%. Zelo dobra in ne samo po imenu zelo podobna Queenside od FP. Sem tak okus že lep čas sam skušal klonirat, pa mi nikakor ni uspelo. No, zdaj ga pa imam. Zelo zadovoljen. Sicer je FP nekoliko bolj "mehak" s citrusom, mogoče se bo s staranjem tudi tale še malo zmehčal.

Ostala dva, Zitronen Lemonade in Blueberry Mojito pa bom pustil najprej odležati kak teden in potem poskusim. Mešani v enako bazo, 10%.

Na splošno pri doziranju štartam s spodnjo mejo priporočenih odmerkov, nato korigiram.
Vejpanje je kot seks - na trenutke je malo pacasto, a užitki so nepopisni.

Slika
urosm

OdgovorNapisal/-a altek90x » 03. Mar 2016 21:45

jaz pa sem še zmešal red hornet in mogoče se motim, ampak vsaj vonj me spominja na vapybeara.. če še bo okus ( po 5 dnevnem steepanju ) podoben, potem pa več ne rabim nič druga :D nekatere okuse imajo na twisted.si v 30ml ( 9,50€ ). Če si je kdo že najdo svoj tisti tapravi okus, če pa nimajo, pa se baje zna zgodit da ga priskrbijo zelo hitro :)
altek90x

OdgovorNapisal/-a altek90x » 04. Mar 2016 11:54

tudi red hornet že po enem dnevu odličen okus.. adijo vse druge arome :)
altek90x

OdgovorNapisal/-a Vaper1974 » 13. Mar 2016 15:42

Trenutno imam v Goblinu mini V2 aromo Creamy Monkey, ki je mešanica okusov banane in arašidov. Izjemna aroma, ki se je enostavno ne moreš naveličati tudi pri celodnevnem in večdnevnem vejpanju. Prevladujejo sicer arašidi, ampak v ozadju je ves čas prisotna tudi banana. Super! :D
WISMEC Reuleaux RX200 TC
Joyetech eVic-VTC Mini 75W
UD Goblin Mini v2 RTA - black
Joyetech Cubis Atomizer - black

Slika
Uporabniški avatar
Vaper1974

OdgovorNapisal/-a altek90x » 13. Mar 2016 22:18

sprobam čez kake 3 dni hazelnut-jogurt... javim :) kar napišite kaj vam je dobro, da mamo mogoče lažje odločanje.
altek90x

OdgovorNapisal/-a havana_club » 14. Mar 2016 12:16

Uf... meni zelo različno... po nekaj dni mi paše kakšna ki bi jo naraje spil s flaške ven.

Začel sem z Bounty Hunter... še vedno v uporabi, predvsem za M2L na nautilusu
Rocket Woman - vedno en subtank nafilan z njo... :mrgreen:
Blueberry Lemonade - fantastičen okus za lepše dneve, dovolj sladka za tisti kremast okus na jeziku in dovolj limone, da te osveži... super mi dela na Goblinu.
Fathers Milk V2 - Ja ja in ja... kjerkoli paše.... :mrgreen: :mrgreen:
Peach Tea - kot da bi pil ledeni čaj od Sole... super je za spremembo.
Vanilia Custard - kombinacija od Twisted je za moj okus TOP!
Apple Cinnamon Fritter - Zelo sladka, mi jo paše parit na Nautilusu M2L
Creamy Melon - super kremast okus lubenice, sam dodam zdraven še malo ali jagode, ali maline, ali čiste lubenice... poezija!

To je samo ene par, ki so mi na misel padle... jih je še precej, ampak jih prišparam za naslednjič. :mrgreen:

Cheers

David
Slika
Uporabniški avatar
havana_club

OdgovorNapisal/-a seckorama » 14. Mar 2016 19:42

ha, ravno včeraj sem naročil 3 flaške :lol:
Black Lipstick
Blueberry Mojito
Reactor Core

....čakam....
Slika
Uporabniški avatar
seckorama

OdgovorNapisal/-a Vaper1974 » 15. Mar 2016 12:12

havana_club napisal/-a:... super mi dela na Goblinu.

Imaš Gonblina, ne? Daj mi malo povej, če imaš probleme s puščanjem ob filanju tekočine? Jaz se še vedno nisem ustrezno "zbratil" z Goblin mini V2 in razmišljam, da bi ga prodal, čeprav je okus arome iz njega FANTASTIČEN! Gre za to, da mi vedno spusti ob filanju, včasih celo tudi po pol ml ali več :cry: Sploh ni pomembno, kako ga zwickam: če dam preveč bombaža, bodo dry hiti, če dam premalo, bo spustil ob filanju, čeprav potem na srečo več ne, vendar pa včasih ob filanju vendarle toliko spusti spodaj čez kanale za zrak, da je kar nesprejemljivo :cry: Poskusil sem že več variant: od tiste, ko daš malo bombaža in ga razcufaš, pa potem malo položiš v kanale, pa do tiste, ko dvigneš vato in skozi naviješ ring, potem pa odrežeš in potlačiš noter (tak sistem je recimo prikazan tukaj: https://www.youtube.com/watch?v=LhvkrhggkBk). Čeprav mi je glede okusa Goblin mini V2 ZAKON (kakšen Cubis se glede okusa naravnost skrije, čeprav je soliden tank za ven, ker pač ne pušča), pa sem glede puščanja ob filanju že skoraj obupal :evil: Zdajs em naročil še Bellusa, ki je podoben tank, ki da je baje podoben okus kot Goblin, je pa prednost vsaj to, da ga lahko točiš od spodaj ob polnem tanku tekočine, kar je vsekakor prednost, če moraš kaj popravljati glede wicka, saj pri Goblinu to ni mogoče, ne da bi moral prej z injekcijo spumpati ven tekočino in ga v celoti razdreti. Kakšne imaš torej izkušnje z Goblinom glede filanja? Ali lahko pošlješ kakšno sliko od wicka, kako nastaviš vato? Sem pa že posumil, da je problem v single coil, da zato spušča pri dolivanju, ker je en kanal za zrak zaprt s silikonskim adapterjem, vendar vseeno dvomim. :shock:
WISMEC Reuleaux RX200 TC

Slika
Uporabniški avatar
Vaper1974

OdgovorNapisal/-a havana_club » 15. Mar 2016 13:21

Ejla, mislim da si vse povedal v zadnjem stavku.... znane so dežave pri single coil build-ih, tisti silokon al karkoli že tisto je, ne tesni dovolj. Jaz ga imam od štarta navitega na dual coil, 0,33 ohm. Wickam ga pa zelo enostavno kot ostale, edino kar pazim je to, da vato čist porežem v kanalih, da praktično "par laskov" ostane v kanalu... in to je to... nobenega puščanja... razen kondenz zaradi AF spodaj.

Poskusi double zbildat, pa bi ti moglo delat tako kot treba.

Cheers

David
Slika
Uporabniški avatar
havana_club

OdgovorNapisal/-a Vaper1974 » 15. Mar 2016 16:13

havana_club napisal/-a:Ejla, mislim da si vse povedal v zadnjem stavku.... znane so dežave pri single coil build-ih, tisti silokon al karkoli že tisto je, ne tesni dovolj.

Hm, morda res. Ravnokar sem zbuildal nov coil z novo vato, kjer sem res pazil na to, da vate ni v kanalih in pri dolivanju sem najprej ob zaprtih kanalih za zrak dolil čisto malo tekočine, tako, da bi se vata dobro napojila, potem pa sem res počasi dolival še preostanek do vrha. Puščanja ni bilo dokler nisem odprl kanalov za zrak, potem se je malo pocedilo, ampak sprejemljivo, nato puščanja ni več, kot ga ponavadi tudi nikoli ni bilo prej. Še vedno imam noter single coil, in zanimivo, da vedno pušča samo na eni strani, nisem pa še preverjal kje konkretno oz. na kateri strani. Naslednjič bom zelo pozoren in bom videl na kateri strani spusti. Če je to tam, kjer je silikonski adapter, potem imaš vsekakor prav, in bo morda res treba preiti na double coil sistem. Bom poročal naslednjič, ko bom pozorno opazoval, iz katere strani se spodaj poceni od dolivanju.
WISMEC Reuleaux RX200 TC

Slika
Uporabniški avatar
Vaper1974

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na DIY recepti e-tekočin

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost