Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Twisted flavours

Želite deliti recept za dobro DIY e-tekočino, ki vam je uspel? Naredite to tukaj...

Re: Twisted flavours

OdgovorNapisal/-a altek90x » 01. Mar 2016 11:48

o hvala :) bom prvo 10ml naročo jih nekaj.. ko pa vidim kaj mi je top, pa komot naročiš na twisted.si, kjer dobiš 30ml za 9,50€ kar se mi zdi super ugodno :)
altek90x

OdgovorNapisal/-a CloudChaser » 01. Mar 2016 16:41

Kako se vam zdijo proti capella ali tpa?
CloudChaser

OdgovorNapisal/-a rawr » 01. Mar 2016 17:17

CloudChaser napisal/-a:Kako se vam zdijo proti capella ali tpa?

To tudi mene zanima. Predvsem bi blo fajn primerjat iste okuse. Naslednjič ko naročam pri e-tekucine, bom za probo vzel breskev pa vanilijo. Od vseh breskev ki sem jih probal (ene 5-6 različnih), je bila najboljša od capelle.
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a marlon » 01. Mar 2016 20:30

da bi preizkušal isto aromo od različnih proizvajalcev, ni variante :roll: . je še tooooliko drugih, ki jih je vredno preizkusit. ;)
Slika
Kangertech Subtank Mini, Kayfun Lite plus, Kayfun Mini V3, Kayfun V5
Joyetech EVic VTC Mini, iStick TC40W
Uporabniški avatar
marlon

Kraj: celje

OdgovorNapisal/-a Vaper1974 » 02. Mar 2016 09:52

rawr napisal/-a:Od vseh breskev ki sem jih probal (ene 5-6 različnih), je bila najboljša od capelle.

Twisted arome nikakor niso slabe, vendar pa imam sam najboljše izkušnje ravno s Capella, kupujem pri Hrvatu. ;) Sem pa ravno sedaj dal v tank Walnut od LOTJ, pa mi ni preveč všeč, ker ima nekako okus po alkoholu, pa sem jo staral skoraj en mesec :( Vonj iz ustnika je intenziven in lep, pri vdihovanju pa mi naprej meče alkohol, kar mi ni cool. Pa uporabljam tank Goblin mini v2, ki je zelo dober tank, kar se tiče okusa, ga dobro izpostavi. Sem imel prej noter Pina colado (smetana z ananasom) od Capelle, pa se je kar nisem mogel naveličati. :) Tudi Peaches and Cream je odlična aroma!
WISMEC Reuleaux RX200 TC
Joyetech eVic-VTC Mini 75W
UD Goblin Mini v2 RTA - black
Joyetech Cubis Atomizer - black

Slika
Uporabniški avatar
Vaper1974

OdgovorNapisal/-a rawr » 02. Mar 2016 11:01

marlon napisal/-a:da bi preizkušal isto aromo od različnih proizvajalcev, ni variante :roll: . je še tooooliko drugih, ki jih je vredno preizkusit. ;)

Vsakemu svoje. :) Iščem najboljšo breskev in trenutno je top od capelle. Jaz mam najraje določene sadne arome pa par kremastih mi je tut hudih. Za kremaste se ugiba, da so bolj škodljive kot sadne, zato so pri meni v majnšini, brez njih pa vseeno ne gre. :lol:
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a marlon » 02. Mar 2016 17:18

se strinjam, vsakemu svoje :), ampak ne morš primerjat sebe s svojim stažem in nas fazane, ki smo šele vstopili v svet arom. jaz šele iščem tisto najbolje, zato šibam, šibam. sem, pa vedno bolj zbegan. ene so super takoj in so okusne le 7-10 dni, potem pa okus popolnoma zbledi. primer mojito od TPA, mi je bil prve dni super. res, meni super osvežilen žmoh, presenečen, po 10 dneh, pa nič od tega. jagoda je druga skrajnost, tapravi žmoh mi je dala šele po mesecu dni, še dobr, da sem eno flaško založil, če ne tako ali tako nebi vedel. bil bi vesel kakšnega predloga v smeri arome: bourbon whiskey, kašen rum, recimo konjak. pa ne v kombinaciji s kakšno vanilo, colo, kremo... sicer sem predvsem na sadju, bi blo dobro z nečem "presekat" :lol:.
Slika
Uporabniški avatar
marlon

OdgovorNapisal/-a altek90x » 02. Mar 2016 22:31

marlon napisal/-a:se strinjam, vsakemu svoje :), ampak ne morš primerjat sebe s svojim stažem in nas fazane, ki smo šele vstopili v svet arom. jaz šele iščem tisto najbolje, zato šibam, šibam. sem, pa vedno bolj zbegan. ene so super takoj in so okusne le 7-10 dni, potem pa okus popolnoma zbledi. primer mojito od TPA, mi je bil prve dni super. res, meni super osvežilen žmoh, presenečen, po 10 dneh, pa nič od tega. jagoda je druga skrajnost, tapravi žmoh mi je dala šele po mesecu dni, še dobr, da sem eno flaško založil, če ne tako ali tako nebi vedel. bil bi vesel kakšnega predloga v smeri arome: bourbon whiskey, kašen rum, recimo konjak. pa ne v kombinaciji s kakšno vanilo, colo, kremo... sicer sem predvsem na sadju, bi blo dobro z nečem "presekat" :lol:.

probaj pina colado od TPA. pravkar kadim, zmešal v nedeljo, meni je okus super :) drugače pa dobim jutri fizzy fruit pa red hornet od twisted flavours, sem tak mimogrede zraven drugih stvari naročil. tako da sprobam pa javim, če so arome dobre :) jaz imam dobra pričakovanja
altek90x

OdgovorNapisal/-a marlon » 03. Mar 2016 09:50

thnx, za predloge. tud to bo verjetno še prišlo na vrsto, ampak sedaj iščem nekaj za "presekat". pri twissted, tpa, capella, flavor, t-yuice ne najdem nič na osnovi bourbona, konjaka, ruma...
Slika
Uporabniški avatar
marlon

OdgovorNapisal/-a altek90x » 03. Mar 2016 12:15

Sam se tudi nimam nekih izkusenj z diy... Danes sem sprobal fizzy fruit od twisted flavours. Ni steepanja za njo in morem rect, da ce bodo vse tak fajn, adijo vse druge arome :)
altek90x

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na DIY recepti e-tekočin

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost