Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Twisted flavours

Želite deliti recept za dobro DIY e-tekočino, ki vam je uspel? Naredite to tukaj...

Twisted flavours

OdgovorNapisal/-a altek90x » 28. Feb 2016 18:42

Pozdravljeni,

teme o twisted flavours aromah še nisem zasledil, zato bom jo odprl. Predvsem zato, ker pol juicov, ki si zmešam sam, ni najbolj okusnih :lol: sem si najdo take, ki jih z veseljem lahko kadim tudi celi dan, ampak sem bolj "gurman" in rad kadim veliko različnih okusov. In ker pri več aromah skupaj zna bit problem zadet tiste prave % koliko katere, se mi twisted flavours arome zdijo zelo zanimive. ( vem, % mešanja so visoki ) ampak če mi uspe z ene arome dobit prb. 80ml juice-a bom več kot zadovoljen :) kakšne imate izkušnje s temi aromami? je čas steepanja res tako kratek ( zasledil sem npr. na strani pyursmoke ) 1-3 dni? so okusne? Pa če imate kako, ki vam je zelo pri srcu, kar napišite :) da sprobam. Hvala vam že vnaprej :)
altek90x

Re: Twisted flavours

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 28. Feb 2016 19:25

Twisted flavours arome so ble nekaj časa nazaj v debati ja. Tudi tle na forumu se mi di. Meni osebno so arome odlične. Sicer je okus subjektiven, ampak ajde iz glave: Tears of pears mi je bla ql, Royal crown prav tako, pa še hitr je za vejpat, ker je kar precej močna. Pohvalijo tudi Fathers milk (kljub škakljivemu imenu :lol: ). V glavnem priporočam.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a altek90x » 28. Feb 2016 19:26

Super, hvala.. močna? upam da ne v smislu da ima potem po alkoholu okus? pa kaj je boljše za mešanje, spodnja meja priporočenega, al zgornja ? :)
altek90x

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 28. Feb 2016 19:36

altek90x napisal/-a:Super, hvala.. močna? upam da ne v smislu da ima potem po alkoholu okus? pa kaj je boljše za mešanje, spodnja meja priporočenega, al zgornja ? :)

Močna v smislu, precej intenzivne arome. Ne po alkoholu.. Drgač sem pa jaz vedno mešal nekje vmes.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a havana_club » 28. Feb 2016 19:53

Twisted arome... jaz sem že praktično 90% na njih. Fajn je ker so že mešane arome v posameznih flaškah. Okusi so ful bogati in in dovolj razdelani.

Poskusil sem jih že kar precej, in so far, nobena ni bila slaba. Lahko pa izpostavim par mojih favourite... Bounty Hunter, Rocket Woman, Creamy Melon.... Custard Vanilla je tudi super. Pol se pa da vse skupaj še malo mešat med sabo.

Bottom line... Super!

Cheers

D
Slika
Uporabniški avatar
havana_club

OdgovorNapisal/-a altek90x » 28. Feb 2016 20:04

hvala, skoraj več ne vidim razlogov da nebi prešaltal na TF :D
altek90x

OdgovorNapisal/-a Gold Digger » 29. Feb 2016 12:28

Jaz sem samo še na TF!
Za juice, ki so za 10-15% mešanice zlijem kar celo 10ml aromo v 100ml flaško, zalijem z bazo (moja izbira 80/20) in počakam 3 dni. Top shit!
Bi pa izpostavil Cookie finger (piškotek) in G punkt (grozdje).
Gold Digger

OdgovorNapisal/-a kovasko » 29. Feb 2016 21:21

Jaz uporabljam spodnje meje % mešanja twisted flavor arom pa je včasih skor preveč.Boš sam videl dodaš lahko še zmeraj.Je pa tud odvisno na kakšnem tanku boš to uparjal :D. Do zdaj kolker sm jih imel so mi bili vsi okusi top
I stick tc 40w
Joyetech Cuboid 150w+Smok tfv4
Zephyrus V2
2xVaporesso atomizer
I pow 2 kangertech+eleaf gs air M
Liqua q vaping pen
Joyetech eVic VTC Mini 75W TC+Aspire Atlantis
kovasko

OdgovorNapisal/-a altek90x » 29. Feb 2016 21:52

kovasko napisal/-a:Jaz uporabljam spodnje meje % mešanja twisted flavor arom pa je včasih skor preveč.Boš sam videl dodaš lahko še zmeraj.Je pa tud odvisno na kakšnem tanku boš to uparjal :D. Do zdaj kolker sm jih imel so mi bili vsi okusi top

ja, bom začel s spodnjo mejo, kajti sam mam rad bolj blage okuse in ne premočne. Kje pa naročiš? sem slučajno zasledil da celo obstaja twisted.si stran, je že kdo naročeval? so hitri?
altek90x

OdgovorNapisal/-a kovasko » 01. Mar 2016 06:45

Pri Hrvatu.Dobiš v dveh dneh.So v akciji zaj
http://www.e-tekucine.eu/309-twisted-flavors
I stick tc 40w
Joyetech Cuboid 150w+Smok tfv4
Zephyrus V2
2xVaporesso atomizer
I pow 2 kangertech+eleaf gs air M
Liqua q vaping pen
Joyetech eVic VTC Mini 75W TC+Aspire Atlantis