Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Twisted flavours

Želite deliti recept za dobro DIY e-tekočino, ki vam je uspel? Naredite to tukaj...

Re: Twisted flavours

OdgovorNapisal/-a altek90x » 16. Mar 2016 21:02

jaz degustiram malo pa po malo.. pravkar preizkušen hazelnut-yogurt... morem rečt da meni osebno odlična aroma, ko potegnem se mi zdi kot da ližem odličen lešnikov sladoled :)
altek90x

OdgovorNapisal/-a Vaper1974 » 17. Mar 2016 10:32

Trenutno imam notri Apple Pancake, ki pa ni preveč posrečena aroma. Predvsem se občuti okus po testu, torej moki in zmešanih jajcih, zraven pa tudi nekaj jabolka. Nekoliko "tečna" aroma za celodnevno vejpanje. Zase vem, da je ne bom več nabavljal, ker je še precej veliko boljših arom od Twisted.
WISMEC Reuleaux RX200 TC
Joyetech eVic-VTC Mini 75W
UD Goblin Mini v2 RTA - black
Joyetech Cubis Atomizer - black

Slika
Uporabniški avatar
Vaper1974

OdgovorNapisal/-a altek90x » 17. Mar 2016 16:58

Vaper1974 napisal/-a:Trenutno imam notri Apple Pancake, ki pa ni preveč posrečena aroma. Predvsem se občuti okus po testu, torej moki in zmešanih jajcih, zraven pa tudi nekaj jabolka. Nekoliko "tečna" aroma za celodnevno vejpanje. Zase vem, da je ne bom več nabavljal, ker je še precej veliko boljših arom od Twisted.

Jaz sem do zdaj sprobal tri in sem nad vsemi več kot navdušen.. :D danes ima jogurt-lešnik že tak okus, kot da ješ lešnikov sladoled v sladkem kornetu in oboje naenkrat ugrizneš.. res ne morem verjet da je tako dobra :D
altek90x

OdgovorNapisal/-a mmihaappravnikk » 29. Mar 2016 14:16

Pravkar naročil ENERGY RIPPER, SMURFBERRY, TAHITY SUNSET, CREAMY MONKEY in PASSION SMOOTHIE. Arome so na etekucine po 4eur, dostava (GLS) 3,5 EUR. Upam, da bodo dobre:) poročam!
mmihaappravnikk

OdgovorNapisal/-a altek90x » 05. Apr 2016 20:16

tudi jaz sem danes oddal naročilo pri hrvatu :) creamy melon, bounty hunter, rocket woman, blueberry lemonade, bahama forest. pa da vidimo.. :)
altek90x

OdgovorNapisal/-a sollo » 19. Jan 2017 12:50

Meni je zelo všeč njihov Police Woman (+ zraven še namešam, prav tako njihovo, malo Cinnamon roll-a). Njami!
Free your mind and the rest will follow!
Uporabniški avatar
sollo

Kraj: okolica Ljubljane

Prejšnja

Vrni se na DIY recepti e-tekočin

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost