Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

LOTJ arome

Želite deliti recept za dobro DIY e-tekočino, ki vam je uspel? Naredite to tukaj...

Re: LOTJ arome

OdgovorNapisal/-a Vaper1974 » 01. Feb 2016 12:05

altek90x napisal/-a:zdaj bom razočaral Vaper1974 ampak mislim da bo baza ostala pri meni :)

Ne boš me razočaral, ker sem ravnokar dobil pol litra osnove od Hrvata in sem vzel dvakrat po 250 ml, eno 50/50 VG/PG (Green Label od Pink Mule), drugo pa 70 VG/30 PG (Purple Label od Pink Mule), ker tudi meni bolj ustreza VG osnova, kot PG, vendar pa ga vseeno mora nekaj biti noter zaradi TH-ja, ki tudi pride prav pri vejpanju :D Če se bo 70% VG izkazalo za premalo, bom šel pa na Grey Label, ki ima kar 80% VG-ja in 20% PG. Tvojo bazo bi eventualno kupil, ker itak stoji in ni problema, se pač porabi, ampak nič ne de, vse cool :P Pri bazah, ki imajo večji odstotek VG-ja, mi je bolj "žameten" vejp, in to mi je všeč, pa še več pare dela. :P
WISMEC Reuleaux RX200 TC
Joyetech eVic-VTC Mini 75W
UD Goblin Mini v2 RTA - black
Joyetech Cubis Atomizer - black

Slika
Uporabniški avatar
Vaper1974

OdgovorNapisal/-a altek90x » 01. Feb 2016 21:53

ma boma pa kdaj drugič kaki biznis sklenla :P tudi meni sem opazil da odgovarja malo več VG-ja, ker nekak pride bolj do izraza na RBA glavah ( vsaj meni osebno ). pol pol bom mešal s 100% VG in mislim da ven dobim nekje 60VG/35PG/5h2o. ob naslednjem nakupu pa tudi jas razmišljam o 80/20. Kar se pa arom tiče pa ja.. nekje v naslednjem tednu bo malo večja nabava, tako da bo več zaloge, več možnosti za mešanje različnih okusov. Pa obvezno še ena green apple, že samostojna mislim da bo komot za all day vape ( eni smo pač obsedeni s šumi bomboni :D ) odločit se še morem samo al lotj ali bom pa pri hrvatu vzel arome. Kak pa je z nikotinom.. Npr. ta hisVape baza ima 6mg, tam pa sem videl na belidim da imajo 0,4,8.. če vzamem 8, se bo količina nikotina še skoz gibala med 6-8 ne?
altek90x

OdgovorNapisal/-a Vaper1974 » 02. Feb 2016 06:59

Ni blema, stari, ti kaj porabi zalogo :) Kaj pa ima za eno bazo Belidim? Pink Mule ima nikotina 0, 6, 12 itd. vse do 52, če se ti zahoče :lol: Jaz načeloma ne bi mešal baz različnih proizvajalcev. Verjetno ni nič narobe, ampak vseeno ne nagibam k temu. Med 6 in 8 mg/ml nikotina spet ni takšna razlika, da se ne bi dalo preživeti. Lahko pa greš na 4 mg/ml, če ti je 8 mg/ml preveč... Lahko pa kupiš Pink Mule, ki ima 6 mg/ml nikotina, in se ti pokriva z obstoječo bazo hisVape. :)
WISMEC Reuleaux RX200 TC
Joyetech eVic-VTC Mini 75W
UD Goblin Mini v2 RTA - black
Joyetech Cubis Atomizer - black

Slika
Uporabniški avatar
Vaper1974

OdgovorNapisal/-a altek90x » 02. Feb 2016 10:12

Bom kar vzel pink mule od hrvata. Namreč sem pogledal še cene tpa in capela arom in so smešne.. mislim da se splača probat, kajti če mi bodo ugajale, se bo pa kadilo res ekstremno poceni :) Ma zdaj bomo pač zmešali hisVape s pink mule, kasneje pa mislim da bomo kar šli na 80/20 pa je to to :D
altek90x

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 02. Feb 2016 19:45

altek90x napisal/-a:Bom kar vzel pink mule od hrvata. Namreč sem pogledal še cene tpa in capela arom in so smešne.. mislim da se splača probat, kajti če mi bodo ugajale, se bo pa kadilo res ekstremno poceni :) Ma zdaj bomo pač zmešali hisVape s pink mule, kasneje pa mislim da bomo kar šli na 80/20 pa je to to :D

TPA arome niso švoh. Meni sedejo.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a altek90x » 02. Feb 2016 22:15

KingKožuh napisal/-a:
altek90x napisal/-a:Bom kar vzel pink mule od hrvata. Namreč sem pogledal še cene tpa in capela arom in so smešne.. mislim da se splača probat, kajti če mi bodo ugajale, se bo pa kadilo res ekstremno poceni :) Ma zdaj bomo pač zmešali hisVape s pink mule, kasneje pa mislim da bomo kar šli na 80/20 pa je to to :D

TPA arome niso švoh. Meni sedejo.

Hvala, bom sprobal :)
altek90x

Prejšnja

Vrni se na DIY recepti e-tekočin

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost