Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

prvo mešanje e-tekocine in pripomocki

Želite deliti recept za dobro DIY e-tekočino, ki vam je uspel? Naredite to tukaj...

prvo mešanje e-tekocine in pripomocki

OdgovorNapisal/-a sunblader » 17. Dec 2015 15:48

zdravo!
Nakupil sem svojo prvo nikotinsko bazo-infamous premium nicotine base (0.6%,VPG) in the flavor apprentice arome.
zanima me,kako pravilno pripravim svojo e-tekocino, kej je se nikoli nisem. kje lahko kupim kapalke v lj? a samo zmiksam bazo in aromo?a dodam se kaj?
Prosim,da mi kdo obrazlozi,ce ima čas :)
sunblader

Re: prvo mešanje e-tekocine in pripomocki

OdgovorNapisal/-a rawr » 17. Dec 2015 16:47

Pozdravljen.

Za domače tekočine potrebuješ le nekaj sestavin. VG, PG, nikotin in aromo. Ker nikotinsko bazo že imaš, in če prav vidim je mešanica pg in vg, moraš tej tekočini dodati le še aromo, vse dobro premešat vsakih nekaj dni in pustit zoret na temnem vsaj 2 tedna.

Jaz imam že namešano bazo, ki jo do polovice nalijem v flaške, nakapljam aromo (dajem po 10 kapljic na 10ml tekočine, kar znese 5% arome), zalijem z bazo in res dobro premešam. Nato pa pustim pri miru nekaj dni in spet dobro premešam. Kaj več pa se jaz tekočinam ne posvečam več, dokler jih ne odprem :lol:

Tekočina je dejansko primerna za vejpanje takoj po mešanju, vendar ne pričakuj lepega, konsistentnega vejpa, ker boš vsak drugi vdih čutil malo drugače okus. Enkrat več arome, drugič čisto malo arome pa ful nikotina itd... Aroma pač še ni dobro premešana in razvita in rabi čas za zorenje. Vedno moraš imet doma namešane toliko tekočine, da imaš rezervo za 2 ali 3 tedne, ko novi batch zori. :)
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

Re: prvo mešanje e-tekocine in pripomocki

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 17. Dec 2015 22:25

Če samo dodam.. Kapalke, flaške in podobne zadeve se da dobit v Sanolaborju relativno poceni. Če imaš kakega kje v bližini, pejt malo pogledat.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

Vrni se na DIY recepti e-tekočin

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost