Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Capella in TPA

Želite deliti recept za dobro DIY e-tekočino, ki vam je uspel? Naredite to tukaj...

Capella in TPA

OdgovorNapisal/-a CloudChaser » 08. Dec 2015 03:03

Fantje zanima me, če kdo naroča te arome in iz katere strani? Sicer sem pogledal na e-tekucine in e-dym samo nekaterih okusov sploh nimajo, nekateri pa niso na zalogi. Sem pogledal malo recepte in vedno neka aroma manka.

No ja sem opazu, da sem postal pod napačno temo nekaj dni nazaj, zato sem postal še enkrat pod tapravo temo :).
CloudChaser

Re: Capella in TPA

OdgovorNapisal/-a OneRound » 08. Dec 2015 06:48

Just got my paycheck! Now let's buy some new vape stuff... aaaaannnnd its gone!
Uporabniški avatar
OneRound

OdgovorNapisal/-a CloudChaser » 08. Dec 2015 16:52

No ja teli nemci ne bodo dobili 6€ za 10 ml. Kolko pa mešaš vg:pg in % arome?
CloudChaser

OdgovorNapisal/-a OneRound » 09. Dec 2015 08:09

Nemci so dragi ja ampak imajo original embalažo capelle po 13ml. Tudi na drugih dveh straneh sta original embalaži. Edym in etekucine imajo rebrandane flaške po 10ml, zato so tudi cenejše. Vsebina pa je v vseh enake kvalitete, da te ne bo skrbelo.
Jaz uporabljam 100% VG, ki mu dodam PG z nikotinom in aromo. Na koncu pride razmerje tam nekje 70/30 v korist VG.
Uporabniški avatar
OneRound

OdgovorNapisal/-a CloudChaser » 09. Dec 2015 12:46

No ja nisem bil prepričan kolko ml ima kakšna stran ker na nekaterih ne piše. Je pa vseeno 6€ za 13ml drago glede na to, da imajo tudi britanci enako ponudbo in še to za cca 3.5€ na flaško.

Vidim, da očitno sem vedno narobe imel razmerja 90% vg in 10% arome pg pa nisem nikoli dobil nekega okusa. Ne vem pa če je smiselno mešat 20-30% arome kot nekateri recepti da bi mel max vg ker realno bi bilo za moje pojme bolje dat 10% arom in 20% pg potem pa ostalo vg? Pride isto 70/30 in nevem, če bi izgubil kaj okusa?
CloudChaser

OdgovorNapisal/-a OneRound » 09. Dec 2015 16:14

To se moras poigrat in ugotovit kaj ti pase. Jaz sem prej mesal samo vg in aromo ampak sem imel vg razredcen z vodo. Tudi pri 10% arome je bil okus dober. Vse je odvisno tudi od arome. Zdaj imam vg brez vode in se mi prvi batch se steepa ampak kolikor sem uspel sprobat je tudi okus ok. Kot sem napisal, vse je stvar testiranja, okusa in osebnih oreferenc.
Uporabniški avatar
OneRound

OdgovorNapisal/-a CloudChaser » 09. Dec 2015 19:09

No ja bo očitno treba še velik probavat, ker tud od kupljenih mi niso bili nekaj okusi preveč všeč. Samo, da ne bo potrata teh 55€ za okuse pa nič iz tega.
CloudChaser

OdgovorNapisal/-a urosm » 09. Dec 2015 19:28

Z aromami je tak, da je vse skupaj ena loterija. Sem sprobal že zelo veliko Inawere in TPA. Od vsega nabavljenega mi je OK le nekaj okusov oz. arom.

Zame največji problem je dokaj sintetični okus pri večini Inawer, veliko žajfastih (ptredvsem sadni) in povsem nezaznavnih okusov pri TPA, zdaj poskušam nekaj malega od LOTJ, v naslednji seriji pa naročim Capello, pa da vidim. Skratka, v omari imam cca 60-70 arom, dejansko pa uporabljam 5, 6 od do sedaj nakupljenega.
Vejpanje je kot seks - na trenutke je malo pacasto, a užitki so nepopisni.

Slika
urosm

OdgovorNapisal/-a CloudChaser » 09. Dec 2015 20:11

Ja zato sem pogledal recempte na http://e-liquid-recipes.com/ samo nekaterih okusov ni oz. so samo 30 ali pa 100ml pakiranja. Tako, da sem skeptičen kaj naj naročim, da ne bo potem samo za v smeti. Sem probal tekočine LOTJ pa se mi zdi tiste ceneje so bolje kot te original edition.
CloudChaser

OdgovorNapisal/-a CloudChaser » 02. Jan 2016 16:31

A mogoče kdo ve kakšen je limit za postnino pri chef vapour? Pa tudi kolko ml so capella in TPA flaške?
CloudChaser

Naslednja

Vrni se na DIY recepti e-tekočin

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost