Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Molinberry arome

Želite deliti recept za dobro DIY e-tekočino, ki vam je uspel? Naredite to tukaj...

Molinberry arome

OdgovorNapisal/-a rawr » 18. Okt 2015 15:53

Za te arome sem slišal že lep čas nazaj, vendar do zdaj ni bilo večje želje po njih, kljub nizki ceni. Nekako jih povezujem z drugim poljskim proizvajalcem Inawera, kateri ima nekaj dobrih arom, vendar preveč slabih imo. Pri zadnjem nakupu sem nabavil okus Coca Cola, ker so jo na svapoweb pohvalili.

Cola: Po 1 tednu zorenja me ni čisto prepričala. Sicer je prvi vdih lep, osvežilen, okusen po CC, z mehurčki, naslednji vdih pa nekak zmanjka okusa po CC in ni najboljši vejp (vglavnem čudno), dokler spet ne pustim nekaj min pri miru tanka. Upam, da se bo aroma lepo razvila in bo lep čisti okus skozi cel tank. Sem pa prepričan, da obstaja na trgu še precej boljših arom CC, tak da 3.5/5 bo kar poštena ocena.
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

Re: Molinberry arome

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 18. Okt 2015 17:48

Kaj pa če je take sorte okus, da se ga "nos" hitro navadi in izloči? Sam sem opazil, da so določenih arom takoj navadiš in nekako izgubijo svoj čar, ter so dobre šele po pavzi..
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a rawr » 18. Okt 2015 19:35

Ne ne, ni to. Tudi ne morem rečt, da bi se mi že kdaj kaj takega zgodilo, pa precej vejpam iste arome, tudi teden ali dva zapored. Res pa je, da se mi morda ne zdijo več tako intenzivne, ampak okus pa je še vedno. Nimam vapers tongue :lol:

Bom pustil CC še malo pri miru, da se dobro premeša.
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a tilen2009 » 19. Okt 2015 06:36

Tudi sam sem imel molinberry-eve arome, med njimi tudi colo. In je tako kor @rawr pravi. Prvi, ali pa prva dva vdiha ok, pol pa pojenja. Kot, da se res takoj nasitiš arome.
Drugače pa načeloma njihove arome niso slabe. Poskusil sem panna coto, mi je bila všeč, pa colo, pa čigumi, pa čokolado s klementinami, pa še milkshake.
Uporabniški avatar
tilen2009

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a k2b » 20. Okt 2015 11:42

Enkrat pred poletjem so mi z Molinberryja poslali free sample njihovih arom.
Z aromami na splošno nisem bil zadovoljen, na bivšem forumu od Inawere je priporočljiva koncentracija cca 7-8% za večino arom kar mi je malo off.
Glede na to da je redkokatera njihova aroma uporabna kot single aroma za e-tekočino se mi zdijo arome najmanj ne-racionalne za nakup in mixanje.
Probal sem :
- Eden Apple - ničposebnega jabolko, bolj na tisto zeleno
- Panna Cotta - ok za mixe s tem da je npr FA Fresh Cream ali TPA Bavarian dosti boljša za te namene v nižji koncentraciji
- Glamour Chocolate - tu je glamourja bolj malo, čokolado ki jo moraš dajat 7-8% v mixe pa je boljše preskočit,Dosti boljše CAP in FA variante Cocoa, Chocolate, Magnum Ice Cream...
- Fizzy Cole niti nisem probal - moram 1X zmixat

Dobra mnenja ima njihov Pink Lady - osvežilna poletna aroma guave,hibiskusa, marakuje etc - ta je všečna tudi kot single aroma na 6%.

Respect do Marceline ki se zelo trudi odkar so prekinili z Inawero - samo thanx but no thnx z moje strani.

Vse to seveda IMHO.... :D
Uporabniški avatar
k2b

Vrni se na DIY recepti e-tekočin

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost