Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Atmos Lab arome

Želite deliti recept za dobro DIY e-tekočino, ki vam je uspel? Naredite to tukaj...

Atmos Lab arome

OdgovorNapisal/-a rawr » 18. Okt 2015 15:42

Trenutno vejpam svojo prvo aromo od priznanega proizvajalca arom. Arome pridejo v 10ml steklenih flaškah. Cena je sicer malo višja, ampak zaenkrat po izkušnjah, čisto zasluženo.

Red Apple: izjemna jabolka, ne presladka, čisto nič kisla. Prav fajn za celodnevni vejp, ker se jo res težko naveličaš.
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

Re: Atmos Lab arome

OdgovorNapisal/-a Brane.S. » 18. Okt 2015 20:31

Pozdravljeni!
Atmos lab arome uporabljam že več kot leto. Sprobal sem večino tobačnih, mint, borovnico, wiski, čokolado premium, kokos, pomarančo, pistacio in melono. Nobena me ni razočarala. Med tobačnimi največ mešam nutacco, agrinio in camilio, od ostalih pa mi najbolj sede melona, ki je za moje pojme izvrstna. Držim se priporočenega procenta, staram pa po naravni poti v temnem prostoru približno mesec dni.
Brane
Brane.S.

Kraj: Ljubljana

Vrni se na DIY recepti e-tekočin

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost