Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

lord of the juice

Želite deliti recept za dobro DIY e-tekočino, ki vam je uspel? Naredite to tukaj...

lord of the juice

OdgovorNapisal/-a Dr.vape » 23. Jun 2015 09:28

Za vse, ki radi sami ustvarjate svoje e-juice mojstrovine sporočam, da imamo pri Lord of the juice v ponudbi že 43 različnih okusov. Vsak mesec bomo dodali nove okuse. Arome so izredno koncentrirane, včasih zadostuje že 0,5%, za to bodite previdni pri doziranju.
Nakup je možen tukaj: www.lordofthejuice.com
ps. poštnina je brezplačna! :)
Vape 4 life www.belidim.si
Uporabniški avatar
Dr.vape
Administratorji strani

Kraj: Celje

Re: lord of the juice

OdgovorNapisal/-a klemchi » 10. Jul 2015 15:25

kok cajta zorijo.....en mesec ali loh manj
klemchi

OdgovorNapisal/-a OneRound » 12. Jul 2015 08:13

Meni so nekatere dobre že takoj.
Just got my paycheck! Now let's buy some new vape stuff... aaaaannnnd its gone!
Uporabniški avatar
OneRound

OdgovorNapisal/-a cj1st » 06. Sep 2015 13:13

Mene pa zanima, če obstaja kakšen forum za recepte LTJ koncentratov oziroma uporabnik, ki jih je pripravljen deliti. Nekaj jih je sicer na njihovi strani, ampak meni je to premalo, da bi se odločil za njihove koncentrate. V DIY področju e-tekočin sem še čisti začetnik in preden bom prišel do svojih receptov, bi rad naredil kakšen preizkušen recept - zanimajo me predvsem sadni ala bluberry hills/pyrus potion/ breskev.
Hvala,
Robert
cj1st

OdgovorNapisal/-a rawr » 18. Okt 2015 15:45

Nabavil sem aromo Bakery Peanut od LoTJ (ostale arašid arome so razprodane in ni videt, da bo zaloga v kratkem...) na svapoweb in sem nad njo razočaran. Če me okus ne vara, je aroma na alkoholni bazi, kar je velika napaka, ker pride alkohol preveč do izraza in vse pokvari. Tudi vonja se ga direkt iz flaške. Žal ta aroma za mene ni vejpljiva. Če bi jo kdo želel, pa mi naj javi.
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 18. Okt 2015 17:50

Men je ful dobra aroma črnega grozdja, morš probat. Sam jo mešam s kančkom cream in vanilija dodatka. Ampak čisto malo. To je tiste sorte aroma, ku pušča okus tudi ko nehaš vejpat, kot švoh bombon recimo.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a offroad » 18. Okt 2015 17:58

rawr napisal/-a:Nabavil sem aromo Bakery Peanut od LoTJ (ostale arašid arome so razprodane in ni videt, da bo zaloga v kratkem...) na svapoweb in sem nad njo razočaran. Če me okus ne vara, je aroma na alkoholni bazi, kar je velika napaka, ker pride alkohol preveč do izraza in vse pokvari. Tudi vonja se ga direkt iz flaške. Žal ta aroma za mene ni vejpljiva. Če bi jo kdo želel, pa mi naj javi.

Jaz namesam tekocino 95% Vg+ h2o in 5% arome. Veliko uporabljam lotj aromo banane in je odlicna. Pustim nekaj dni v temi nato pa odprem flasko in pustim cez noc in tako ima tekocina veliko okusa, vonj po alkoholu pa izgine. Ce ti disi po alkoholu pusti flasko odprto cez noc oz. dokler vonj po alkoholu ne izgine. To velja za vse arome ne samo LOTJ

upam, da sem ti bil v pomoc.
Lp
Slika
offroad

OdgovorNapisal/-a rawr » 18. Okt 2015 19:37

Sem jo zdaj odprl, pa že cela soba "diši". Isto bom odprl že zmešani flaški.

Do zdaj sem mel doma že kakih 20 arom in razen te arašidove in češnje od flavourta, nobena ni bila na alkoholni bazi. Vse so bile pg ali vg based :idea:
Uporabniški avatar
rawr

OdgovorNapisal/-a offroad » 18. Okt 2015 20:35

rawr napisal/-a:Sem jo zdaj odprl, pa že cela soba "diši". Isto bom odprl že zmešani flaški.

Do zdaj sem mel doma že kakih 20 arom in razen te arašidove in češnje od flavourta, nobena ni bila na alkoholni bazi. Vse so bile pg ali vg based :idea:

Nevem če sva se razumela. Odprl si aromo? jaz odprem samo že namešano tekočino, aromo pa pustim zaprto.
Slika
offroad

OdgovorNapisal/-a rawr » 19. Okt 2015 07:46

Vse sem odprl :) najbolj je seveda "disalo" iz arome.
Uporabniški avatar
rawr

Naslednja

Vrni se na DIY recepti e-tekočin

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost