Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Arome ETOL

Želite deliti recept za dobro DIY e-tekočino, ki vam je uspel? Naredite to tukaj...

Re: Arome ETOL

OdgovorNapisal/-a offroad » 16. Dec 2015 22:40

tudi sam sem jih nekaj časa nazaj zagledal v merkatorju in seveda -> kupil :) mentol in višnjo. sicer ju ne vejpam ravno vsaki dan ampak, do sedaj je vse uredu. Če bo še kdo poizkusil bi svetoval naj začne pri nizki koncentraciji, meni se namreč zdijo bolj koncentrirane kot te naše vejperske arome.

lp primož
Slika
offroad

OdgovorNapisal/-a urosm » 16. Dec 2015 23:14

offroad napisal/-a:tudi sam sem jih nekaj časa nazaj zagledal v merkatorju in seveda -> kupil :) mentol in višnjo. sicer ju ne vejpam ravno vsaki dan ampak, do sedaj je vse uredu. Če bo še kdo poizkusil bi svetoval naj začne pri nizki koncentraciji, meni se namreč zdijo bolj koncentrirane kot te naše vejperske arome.

lp primož

Kak procent pa si dal? Imam eno jagodno od Etola v hladilniku ... grem kuj sprobat. Če se jutri javim, te nisem hin.
Vejpanje je kot seks - na trenutke je malo pacasto, a užitki so nepopisni.

Slika
urosm

OdgovorNapisal/-a urosm » 18. Dec 2015 11:11

Nisem hin.

Sem sprobal tole jagodo. Mešal sem jo 5 % v 60/40 PGVG osnove.

Kar se nevarnosti tiče nebi smelo bit nič narobe, sestavine etanol, voda, aroma in barvila. No, v naših aromah navadno ni barvil, je pa tak vape videt prav vampirski. Me je žena vprašala, kaj imam notri, sem rekel da govejo kri. Sem moral na kavču spat :lol:

Okus pa ni nekaj bogvekaj. Morda bi moral dat kak višji % arome, ali pa malo steepat. To je bil shake&vape poskus. Me je pa pri vapanju kar močno dražilo po jeziku, prav zoprno. Morda zaradi barvil, morda zaradi presveže mešanice, morda bi pomagalo, če bi zraven domešal še kak % sladila ali kakšne kreme ... bom ob priliki namešal še kake kombinacije s to aromo in pustil odležat kak teden, da vidim potem rezultat. Na prvi udarec pa me ni ravno impresionirala.

Je pa pri vapanju tako kot pri hrani. Dobra aroma, sladkoba, maščoba (pri vapanju je pač ni, jo pa nadomestijo druge substance) in sol (ta bolj pri hrani, nekateri pa tudi fiziološko raztopino uporabljajo, da dodajo slanost k vejpu) naredijo okus dober, ko to možgani sestavijo. Če poskusiš enako pečenko, enkrat slano in enkrat neslano, je ena fuj ij fej, druga pa za prste polizat, dišita pa obe enako.
Vejpanje je kot seks - na trenutke je malo pacasto, a užitki so nepopisni.

Slika
urosm

OdgovorNapisal/-a OneRound » 19. Dec 2015 13:40

Sicer pa kdor vejpa lotj arome, vejpa etol :)
Just got my paycheck! Now let's buy some new vape stuff... aaaaannnnd its gone!
Uporabniški avatar
OneRound

OdgovorNapisal/-a premmati » 20. Dec 2015 09:24

:o tole si pa podal zelo zanimiv podatek, a lahko malo bolj razširjeno to razložiš :?: bi naj bil to plus ali minus za vejp :?:
sam si včasih nabavim kakšno njihovo tekočino, katero pa glede na to da so iz večinskega VG-ja, razredčim s PG-jem, ker mi pač sam vg ne paše pa tudi močno koncentrirane so lotj tekočine, vsaj za moj okus.
Slika
Uporabniški avatar
premmati

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a OneRound » 20. Dec 2015 09:30

Etol je proizvajalec arom in kolikor jaz vem so dobri. Naredijo ti aromo po zelji in namensko. Ne me drzat za besedo ampak kolikor sem jaz slisal, delajo oni arome za lotj. Ce so dobre pa naj vsak sam presodi po svojem okusi :)
Just got my paycheck! Now let's buy some new vape stuff... aaaaannnnd its gone!
Uporabniški avatar
OneRound

OdgovorNapisal/-a kovasko » 18. Jan 2016 10:29

Te pa probajmo
IMG_20160118_112256.jpg
:D
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
I stick tc 40w
Joyetech Cuboid 150w+Smok tfv4
Zephyrus V2
2xVaporesso atomizer
I pow 2 kangertech+eleaf gs air M
Liqua q vaping pen
Joyetech eVic VTC Mini 75W TC+Aspire Atlantis
kovasko

OdgovorNapisal/-a kovasko » 22. Jan 2016 07:09

Jagoda sprobana po 4 dneh in je meni že zdaj odlična.Dodal 2% na 30ml 80vg20pg.Je pa to prozorna aroma in ne barvna kot tiste po trgovinah.Sprobano na Vaporesso tanku ki pa res daje veliko več okusa kot ostali :D
I stick tc 40w
Joyetech Cuboid 150w+Smok tfv4
Zephyrus V2
2xVaporesso atomizer
I pow 2 kangertech+eleaf gs air M
Liqua q vaping pen
Joyetech eVic VTC Mini 75W TC+Aspire Atlantis
kovasko

OdgovorNapisal/-a rawr » 22. Jan 2016 10:05

Jagoda se bo zagotovo še obarvala, kljub samo 2% arome. Traja vsaj kaka 2 tedna, da dobi rumenkasto barvo. Potem je še boljša :)
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a sg29 » 28. Jan 2016 18:18

Pričakujemo rezultate,kako ti je uspelo...kakšni so prvi rezultati...?
Uporabniški avatar
sg29

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na DIY recepti e-tekočin

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost