Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Arome ETOL

Želite deliti recept za dobro DIY e-tekočino, ki vam je uspel? Naredite to tukaj...

Arome ETOL

OdgovorNapisal/-a Kresh0 » 21. Nov 2014 18:52

Zadnjič sem se sprehajal po trgovini in sem videl arome za živila ETOL, katere so slovenski proizvod (http://trgovina.etol.com), na njihovi strani www.etol.com( ni mi točno jasno zakaj samo v ang) sem opazil da proizvajajo tudi tobačne arome itd.
Kako da se jih ne dobi teh arom v nobenih vape shopih(tobačne mislim)?sadne dobiš v vsakem supermarketu namreč..in zamima me če je to že kdo poskusil sam zamešat doma? :geek:
Slika
Kresh0

Re: Arome ETOL

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 21. Nov 2014 23:27

Kolikor sem jaz uspel razbrat z njihove strani, proizvajajo arome za živila, tako kot si napisal, imajo pa arome ZA tobake in ne tobačnih arom. Torej arome, ki jih dodajamo tobaku, ki ga kurimo in kjer se ne gleda tako na specifiko kemikalij, ki niso primerne za inhaliranje. Ker itak, kurjenje tobaka ni ravno neko zdravo početje.

Resi bi blo ql, da imamo doma tako podjetje, ki ustvarja arome, vendar se jaz osebo nebi upal mešati teh arom v svoje mešanice. Ker pač enostavno niso "specializirani" za našo industrijo.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a tilen2009 » 19. Dec 2014 14:18

Glede na to , da sem bom tudi sam počasi spustil v DIY tekočin, sem malo gledal za aromami. Pa sem se znašel na tejle strani http://www.thealchemistscupboard.co.uk/product/capella, kjer piše, da so Capella arome "food flavorings". Potemtakem, bi bilo mogoče smotrno, da se prečekira Etolove arome malo bolj podrobno. Ker če bi bile Etolove ok, potem bi vsekakor poskusil z njimi, pa da podpremo domačo firmo (v tuji lasti).
Uporabniški avatar
tilen2009

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 19. Dec 2014 16:42

V bistvu maš prov. V glavnem so vse arome food flavourings, samo da se sem pa tja kdo spomne "očistit" arome škodljivih kemikalij, ki so spoznane kot dražilne pljučam.

Črt, a si ti s to firmo sodeloval pri pripravi arom?
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a tilen2009 » 19. Dec 2014 18:14

Kaj pa tole: http://www.etol.si/index.php/category/39
Pod zadnjo alinejo piše "Arome za vodno pipo". Če je to res, potem po moje ni skrbi. Res pa je, da ne moram na netu najti nobenih listin o njihovih aromah, npr. katere sestavine vsebujejo.
P.S.
Pismo, sem navalil na ta etol ko mutavi na telefon. :D Še en link http://www.e-cigarette-forum.com/forum/ ... iment.html, glej 9 post.
Uporabniški avatar
tilen2009

OdgovorNapisal/-a Kresh0 » 23. Dec 2014 19:04

slike s stekleničke bananine arome..
tiste "naravnim aromatične enake snovi" so kar vprašaj..sam po drugi strani me zanima kaj je npr.v FlavourArt aromah, kjer na emabalaži("steklenički")ravno tako ne piše sestavin..
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Slika
Kresh0

OdgovorNapisal/-a OneRound » 13. Mar 2015 10:17

A je kdo potem že probal te arome od etola?
Just got my paycheck! Now let's buy some new vape stuff... aaaaannnnd its gone!
Uporabniški avatar
OneRound

OdgovorNapisal/-a tilen2009 » 13. Mar 2015 12:21

Nobeden si ne upa zgleda. Je pa baje Črt nekaj poskušal, pa ni bil zadovoljen.
Uporabniški avatar
tilen2009

OdgovorNapisal/-a Berghaus » 14. Mar 2015 07:49

Dajte me spomnit, s Frutaromo sem kot svojim dobaviteljem v kontaktih na daily basis, pa bom povprašal, kako je s tem. V ponedeljek naj me nekdo preko facebooka spomne.
Slika
Uporabniški avatar
Berghaus

OdgovorNapisal/-a matija9876 » 16. Dec 2015 17:36

Js sm ze večkrat probal arome iz etola kukr so lubenica, mentol, kokakola, češnja itd. pa mi do sedas se nic ni bilo :P pa se dobre so ble :D hodim tut na kemisko solo pa sm profesorco uprasu glede tega pa je rekla da ni neke razlike kr use arome so narjene na prbližn isti osnovi
matija9876

Naslednja

Vrni se na DIY recepti e-tekočin

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost