Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Modifikacija Protanka v dripper

Forum namenjen čiščenju gorilnih glav, menjavi stenja, previjanju tuljav, ...

Re: Five Pawns

OdgovorNapisal/-a urosm » 27. Apr 2014 18:03

Sem včeraj predelal eno protank grelno glavo v "kao drip" verzijo in sem tako snake oil kot queenside ter še nekaj drugih okusov puhal na 10 W, kolikor moj eVic dopušča. Ni bilo nič okusa po zažganem. Ko vlečem skozi standardno glavo pa se že pri dobrih 7,5 W začne čutit zažgano. Je pri tej predelavi z vato vseeno bistveno več tekočine na voljo - vsaj tako si razlagam. Z vstavljenim dimnikom in tovarniško vrvico očitno ne napaja dovolj hitro in potem se "višek" toplote namesto v uparjanje spremeni v zažiganje tistega, kar tam je.

Rezultat je malo bolj topla para in morda za kanček bolj izrazit okus, a ne vem, ali zares, ali samo zato, ker sem si to želel.

Je pa stvar tako nekako izpadla, kolikor kapljic, doliko vdihov, preden zadeva postane presuha. Potem pa se pojavi okus po prežganem.

Nisem pa nič čaral s tuljavo, sem pri obstoječi samo siliko ven potegnil in vato napeljal skozi ter z vato napolnil okoli in okoli, potem pa berz dimnika vejpal. Kapljal pa sem notri skozi sredinsko luknjo tanka. Vprašanje, koliko taka predelava zadevo približa RDA-ju, predvsem bi verjetno moral zamenjat tuljavo, da bi imela večjo stično površino z vato. Žel ne morem probat, ker še nimam žice.
Vejpanje je kot seks - na trenutke je malo pacasto, a užitki so nepopisni.

Slika
urosm

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 27. Apr 2014 19:15

Hehehe, vidm da ti ustvarjalna žila ne da spat :) če ni druzga materjala, predelat protank v vse živo..
Morm priznat, da še nisem zasledil Protank dripperja. Če ti kaj rata frcn tutorial na forum v sliki in besedi, ali pa še boljš, v videu..

p. p. Pa da ne boš ženi fena razdiral, v njem je tud uporovna žica :lol:

VapeOn!
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a urosm » 27. Apr 2014 19:40

Sem tole gledal in sprobal.

Deluje tudi na Protank 2 mini.
Vejpanje je kot seks - na trenutke je malo pacasto, a užitki so nepopisni.

Slika
urosm

Vrni se na Obnova gorilnih glav

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost