Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

BF RBA na Joyetech Ego AIO

Forum namenjen čiščenju gorilnih glav, menjavi stenja, previjanju tuljav, ...

BF RBA na Joyetech Ego AIO

OdgovorNapisal/-a kopz » 30. Jun 2016 10:10

Ker mi je bilo kupovanje grelnih glav predrago glede na to kok dolgo so zdržale sem se lotil rebuildanja Joyetech BF RBA grelnih glav, ki grejo lepo tudi na AIOta.

Slika

Prva in drugi poskus je bil itak total failure, zdaj gre pa lepo - okus ok, količina pare ok. Uporabljam 26g SS žico. Vertikalna namestitev se mi zdi najbolj uspešna.
:!: Edino kar pa je problem je, da porabi tekočino prehitro. Res v primerjavi s prej, je poraba tekočine podvojena.

A je kdo delal kaj s temi glavami ali ima kdo kak nasvet zakaj bi bila poraba lahko toliko večja & kaj bi se lahko naredilo?
Slika
Uporabniški avatar
kopz

Re: BF RBA na Joyetech Ego AIO

OdgovorNapisal/-a seckorama » 02. Jul 2016 20:39

Hm, jaz za AIO uporabljam kar 0,5 Ohmske ki jih kupujem za Cubis tank. Se mi zdijo boljše.
Zdrži mi cca 3 tedne, na Fasttechu jih je 5 za cca 7$. Evo, če mi jih 5 rebildaš za isti denar jih kupim od tebe :D
Uporabniški avatar
seckorama

OdgovorNapisal/-a kopz » 06. Jul 2016 10:36

Ja bi jaz tudi drugače na fasttechu sam si še nisem PayPala zrihtal. Oni kupijo škatlico 5 kom. in nam tukaj prodajajo po 1 kom. za isto ceno. Ajde sj razumem, kupi poceni prodaj dražje. Ampak, ko sem imel jaz spletno trgovino npr. se je gledalo na konkurenco in tako so cene padale. Naj se najde trgovec, ki bo dal 2 glave za ceno 1 pa lahko računa, da bo imel naval kupcev. Dokler se konkurenca ne prilagodi in kolo na novo zavrti. ;) Edino, če so zmenjeni.

Od včeraj je BF RBA rebuildanje pretty much history.....

Dobil včeraj nov mod in RTA tank, čisto druga zgodba kot AIO :mrgreen: . Je pa bil AIO lep uvod v vape svet.

-
Slika
Uporabniški avatar
kopz

OdgovorNapisal/-a seckorama » 10. Jul 2016 08:55

No, jaz trenutno uporabljam en AIO za v avto, en VTC mini 75W in en istick100W, za vse mam Cubis glavo z 0,5Ohm vparilcem...mi je dovolj za nekaj časa...čakam pa na kako keramično glavo da potem vse zamenjam, če bo seveda boljše 8-)
Uporabniški avatar
seckorama

Vrni se na Obnova gorilnih glav

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost