Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Kje dobiti najbolši bombaž za modanje? NUJNO

Forum namenjen čiščenju gorilnih glav, menjavi stenja, previjanju tuljav, ...

Re: Kje dobiti najbolši bombaž za modanje? NUJNO

OdgovorNapisal/-a rawr » 02. Jun 2015 17:26

timy123 napisal/-a:zanima me okoli bombaža, ali je za "buildanje" glav primeren tudi 100% bombaž? nič ne piše ali je naraven ali ne, piše le da ni beljen..?

Glede na nizko nabavno ceno in odlično delovanje japonskega bombaža, mislim da nima smisla razmišljat o kakem drugem. Pa še lepo se reže s škarjami, tako da praktično ni odpada :) Za dual coile vrežeš trakec, nato pa v sredini prerežeš diagonalno in že imaš dva ožja konca, ki ju z lahkoto napelješ v tuljavo. :idea:
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a timy123 » 02. Jun 2015 17:34

že, vendar za silo bi bilo? po pošti 2 dni ne dobim, najbližja trgovina je 40km stran.. sem dobil preje zraven 2 sorti vate mi je dal prejšnji lastnik, in ena se samo trga in nikakor se ne "stlači lepo" da bi v coil porinil, druga je pa veliko boljša, samo še vedno ni to to, ko gledam po yotubu samo porine čez in povleče, če jaz to probam se takoj utrga... mogoče se moram pa še mal bolj navadit.. :D
timy123

OdgovorNapisal/-a ROX » 25. Jul 2015 20:12

Lahko kdo prilepi fotko od preverjene vate v TUŠ ali kateri drugi trgovini, samo naj bo res preverjena da ne kadimo potem tistih čudnih okusov :D
Uporabniški avatar
ROX

Prejšnja

Vrni se na Obnova gorilnih glav

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov