Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Zdravo.

Si nov član foruma ? Predstavi se ! Povej kdo si, od kod prihajaš in za kaj si se pridružil foromu.

Zdravo.

OdgovorNapisal/-a mjafko » 16. Maj 2017 16:22

Pozdravljeni vsi skupaj. Sem Marko iz okolice NM. Nekako me vlece na vape. Kadom tobak golden virginia zelen okoli 10 si jih zvijem na dan. Ni mi panike zdrzat kak dan brez. Veliko sem ze prebiral tu po forumu in po spletu predno se odlocim za nakup. V poslovalnici so mi svetovali ego ecig. Vendar me skrbi da bo premalo paree, ker vseeno mi da prijeten obcutek ko kaj vec vn puhnem (sise obozujem) ceprav bi se drzal MTL. Kaj pa vi izkuseni pravite ?
mjafko

Re: Zdravo.

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 25. Maj 2017 10:35

Pozdravljen.
eGo AIO je čisto zadovoljiva zadeva. Pare kolikor hočeš. Stisneš kak RY4 klasični pepelniški tobačni okus in si dober. Še bolje pa kaj okusnega itak..
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a plamen » 04. Jun 2017 06:09

Dobro ti je rekel Kožuh, za začetnika je ful dobra izbira saj ti omogoča obe vrsti vejpanja tako usta-pljuča kot tudi direkt v pljuča. Za relativno malo denarja, pod 20 eur, dobiš dobro napravo s poceni grelnimi glavami kar je navsezadnje tudi pomembno, če grelnih glav ne obnavljaš sam. Ti pa zdrži grelna glava v povprečju 14 dni ali celo več (odvisno od vejpanja) tako da to ni velik strošek, če tudi jih ne obnavljaš sam kot jih npr jst. Skratka nabavi si jo, jaz jo pravkar uporabljam, imam dve 2ml in 4 ml, pa čeprav imam že mali milion tankov z modi vred pa se vseeno še vedno vračam k njej. Navsezadnje, ko greš ven na kavo je tudi bolj priročna da jo imaš pri sebi kot pa npr kakšen tank s 5 ml in modemom, da te vsi postrani gledajo v pričakovanju ali bo kaj razneslo ali ne...haha. Nimaš kaj zgrešiti oz narobe kupiti saj gre za preizkušen artikel, ki ga poseduje v svoji zbirki večina vejperjov no vsaj tisti, ki jih jst poznam.
Vso srečo (čeprav nas poizkuša aktualna slovenska politika uničiti) in VAPE ON!!!
Slika
Uporabniški avatar
plamen

OdgovorNapisal/-a Vejp_babi » 16. Jun 2017 20:48

Tudi sama ga imam, pa ti povem, da sem več kot zadovoljna.
I'm not evil, I'm W.I.T.C.H
(Woman In Total Control Here)
Uporabniški avatar
Vejp_babi

Vrni se na Novi člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost