Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

evoMene

Si nov član foruma ? Predstavi se ! Povej kdo si, od kod prihajaš in za kaj si se pridružil foromu.

evoMene

OdgovorNapisal/-a DidlBop » 25. Apr 2017 23:15

pozdrav,

po 10 letih kajenja mam dovolj tega, dost mam čikov, pika.
iz analognih sem prešaltal že kar ene 4-krat, ampak vedno kmalu "nafehtal" še tisti "zadnji čik", pa še enega, pa še enega..., no, vsi vemo kako to gre...
tako da več kot en mesec nisem zdržal nikoli...

V glavnem, sedaj se bom še enkrat začel truditi. zadeve sem se tokrat lotil tako, da sem si naročil ene 3 mod-e, ter par različnih Rda-jev, ene dva litra baz ter arom, pa da vidimo :)
ciljam na to, da me bo izdelovanje glav ter mešanje arom vleklo naprej in naprej, dokler dokončno pozabim na tisti čik zjutraj ob kavici, za katerega bi še vedno dal desnico, pa še kaj drugega zraven. DIY del vejpanja mi je zelo zelo zanimiv, sploh kar se tiče "coil-ov" ter elektronskega čveka.
sedaj že en teden vejpam, mogoče celo malo pretiravam z tem, ampak, če bo šlo brez cigaretov, zakaj pa ne.

vidim da ste tukaj ustvarili prijetno skupnost, v katero se tudi sam želim vključiti z željo, da me elektronska para reši tega tobaka.

pa bodite mi fajn 8-)
DidlBop

Re: evoMene

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 26. Apr 2017 20:28

Čestitam za prvi teden in dobrodošel. Verjamem, da ti bo uspelo.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

Vrni se na Novi člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost