Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Hej

Si nov član foruma ? Predstavi se ! Povej kdo si, od kod prihajaš in za kaj si se pridružil foromu.

Hej

OdgovorNapisal/-a PotheadFreako » 24. Apr 2017 10:26

Evo še en novi vejper.. ;) ;)
Sem Luka, z Domžal.
Ker sem bil cigaret že pošteno sit, po 10+ letih kajenja, so se mi seveda že začele počasi kazati prve težave, sem lep čas se pripravljal na neko "alternativo".
Kajenje je seveda zame v prvi vrsti obred. Vedno bil, vedno bo.
O vejpanju, roko na srce nisem vedel veliko, niti nisem verjel vanj. Prvi poizkusi, s tistimi prvimi ecigareti(v obliki prave cigarete) pred leti so bili roko na srce več kot klavrni.
Pred malce več kot mesecem dni pa sem za darilo, bolj v hecu dobil neko malo ecigareto, mislim da z neko oznako H2.
Potem sem si rekel evo če s to napravco zmorem v mesecu dni dejansko zmanjšat, dam vejpanju šanso. :D

Po mesecu dni, sem svojo dnevno dozo cigaret razpolovil, celo več kot razpolovil, zato sem bil pripravljen na stopničko naprej. :ugeek:

Sedaj sem na eLeafovem iSticku Pico, s kupom tekočinc, z okusi tobaka, sadja , čokolade, skratka se kar lepo razvajam!
Cigarete..hja čisto 100% še niso za menoj. Kava, še vedno moja prva razvada me je za nekaj časa prikovala na 3,4 cigarete na dan, v zadnjih dneh pa opažam da tudi ob kavi niti ne pogrešam niti si jih ne želim ..

Skratka upam da ostanem med vami ! :D :D

Lp
PotheadFreako

Re: Hej

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 26. Apr 2017 20:30

Dobrodošel pri nas, čestitam za odločen prvi korak. Verjamem, da ti bo ob taki "robi" kmalu uspelo zamenjat tudi tist, še zadnji preostali čik. ;)
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a Vejp_babi » 05. Maj 2017 23:09

Dobrodošel! :D

Kava, še vedno moja prva razvada me je za nekaj časa prikovala na 3,4 cigarete na dan

No, nekaj podobnega kot je bilo pri meni (2-3 na dan), ampaj ne za dolgo.

v zadnjih dneh pa opažam da tudi ob kavi niti ne pogrešam niti si jih ne želim

Si na dobri poti, čestitam! :D Samo vztrajaj! ;)
I'm not evil, I'm W.I.T.C.H
(Woman In Total Control Here)
Uporabniški avatar
Vejp_babi

OdgovorNapisal/-a PotheadFreako » 09. Maj 2017 08:09

Hvala hvala obema ;)
Zaenkrat kar uspeva. Čiki počasi in vztrajno mi kar smrdijo.
Mislim da je bila to res ena boljših odločitev :D
PotheadFreako

Vrni se na Novi člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: Bing [Bot] in 1 gost