Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

New member

Si nov član foruma ? Predstavi se ! Povej kdo si, od kod prihajaš in za kaj si se pridružil foromu.

New member

OdgovorNapisal/-a Pich » 04. Apr 2017 06:18

Zdravo,

Ime mi je Mitja, sem iz Idrije. Vejpam od novega leta dalje, ko sem nabavil Aliena. Prej sem 35 let redno kadil po dve škatli cigaret na dan. Dan po nakupu sem zjutraj na mizi gledal cigarete in aliena in se odločal kaj vzeti s seboj v službo. Odločil sem se za aliena, z mislijo, da lahko itak kupim cigarete povsod. No, od tistega dne dalje nisem več prižgal cigarete. Začel sem z 12-imi mg nikotina, zdaj sem na osmih miligramih in še bi rad zmanjšal. Seveda pa povsem brez težav ni šlo. Prva se je pojavila že takoj, ko sem dobil mašino sem ugotovil, da atomizer, ki je bil priložen ni tisto, kar jaz potrebujem. Iz zagate me je rešil prijatelj, pri katerem sem prvič sploh videl, kako izgleda vape. Posodil mi je nautilusa in se je začelo. Nekaj časa je še trajalo, da sem ugotovil kakšen procent VG-PG je pravšnji zame. Ugotovil sem, da mi PG precej izsuši usta in grlo, zato si mešam tekočine iz 80% VG, 20% PG. Kot rečeno stopnjo nikotina bi rad še zmanjšal, zato bom moral kmalu zamenjati nautilusa za nekaj, kar lahko žgeš na nekoliko višjih watih. Tudi žena in sin zdaj vejpata, še vedno prižgeta kakšnega, vendar mnogo, mnogo manj kot prej.
Pich

Re: New member

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 04. Apr 2017 23:12

Čestitam za prehod na manj škodljivo alternativo. Dobrodošli med nami.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

Vrni se na Novi člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov