Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Ojla! :)

Si nov član foruma ? Predstavi se ! Povej kdo si, od kod prihajaš in za kaj si se pridružil foromu.

Re: Ojla! :)

OdgovorNapisal/-a Vejp_babi » 05. Maj 2017 22:15

plamen napisal/-a:Preprosto sem mislil na obdobje, ko si še kadila tisto eno škatlico na teden! :evil:

Plamen dolžna sem ti odgovor... po mojem sem starejša kot ti in sem se prej zavedala kaj je v čikih, zato mi ne pridigaj kaj je notri in o kao storjeni škodi itd. :roll: Škoda - kakšna? Te 4 škatle niso niti "pljunek v morje" proti vsem pokajenim... Samo 4 škatle sem pokadila odkar sem začela vapat. OK?! :P

Če te pa matematika je*e pa ni moj problem... :)

Veš, vsak ima svoj način, svojo taktiko in svoj cilj. Moj je bil spravit nikotin na OFF. Hvala bogu, meni je uspelo...kaj pa tebi? ;)
I'm not evil, I'm W.I.T.C.H
(Woman In Total Control Here)
Uporabniški avatar
Vejp_babi

Re: Ojla! :)

OdgovorNapisal/-a Vejp_babi » 05. Maj 2017 22:43

Pich hvala! :D Ja, bi bilo kar preveč za pisat katere sem kadila... mislim pa, da se mi je že iz "auspuha" kadilo! ;) Vem, da je težko - zato sem pa na koncu kadila tiste z minimalno nikotina in po 2-3 čike na dan, da ni bil "šok" prevelik in nisem imela t.i. odtegnitvenega sindroma. :) 26.3. sem pokadila zadnji čik in samo še vapam ... 0mg - sem nikotin free - zmaga je moja! :D 8-)
I'm not evil, I'm W.I.T.C.H
(Woman In Total Control Here)
Uporabniški avatar
Vejp_babi

Prejšnja

Vrni se na Novi člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov