Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Ojla! :)

Si nov član foruma ? Predstavi se ! Povej kdo si, od kod prihajaš in za kaj si se pridružil foromu.

Ojla! :)

OdgovorNapisal/-a Vejp_babi » 16. Mar 2017 11:57

Še ena, čisto "frišna" med uporabniki e-cigaret. Po 35+ letih puhanja analognih, sem preklopila na elektrončka in sedaj že tri tedne puhljam to.

Vejpam strogo samo breznikotinske tekočine. Moram pa povedati po resnici, da še vedno pokadim kakšen cigaret, ker se je nemogoče po tolikih letih kar čez noč odpovedati nikotinu. Ker se hočem popolnoma odkrižat nikotina, nočem nikotinske tekočine, ker bi to zame osebno bila navadna potuha.

Kot kadilka, ki je v preteklosti kadila same "močne" cigarete - tudi po 2-2,5 škatli na dan, sem z leti začela zmanjševat tako količino cigaret, kot tudi količino nikotina - prehajala sem na vedno šibkejše cigarete. V zadnjem letu sem porabila 3 škatle na teden, odkar pa imam eGo AIO All-in-One (zame super zadevica), ja padla količina na 1 škatlo tedensko.

Za e-cigareto sem se odločila zaradi sebe in pa zato, ker je ta "šport" postal (pre)drag.

P.S. Z mojim AIO-m nimam nikakršnih težav... ne brbota, pa tudi "pljunil" me še ni... že ve, zakaj :lol:
I'm not evil, I'm W.I.T.C.H
(Woman In Total Control Here)
Uporabniški avatar
Vejp_babi

Re: Ojla! :)

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 16. Mar 2017 20:20

Pozdravljena pri nas. Upam da vam pri vaši taktiki, z nula nikotinskimi tekočinami, uspe opustiti tudi tisto "zadnjo" škatlo na teden. ;)
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a Vejp_babi » 17. Mar 2017 06:37

Hvala lepa, delam na tem. Voljo imam jekleno in če sem prišla tako daleč, bom prišla pa še do cilja. ;)
Uporabniški avatar
Vejp_babi

OdgovorNapisal/-a Vejp_babi » 26. Mar 2017 09:23

Update ali "Saj ni res, pa je!" :)

Pa je šla po hitrem postopku še tista "zadnja" škatla na teden! :!: :D :!:

Po enem tednu sem BREZ cigaret in samo na breznikotinski tekočini. Očitno sem ubrala pravo taktiko, saj nimam prav nobene potrebe po cigaterih... :D
Uporabniški avatar
Vejp_babi

OdgovorNapisal/-a milyan » 26. Mar 2017 10:33

pozdravljena med vajparji :D

z vajpom se da res " brez težav " odvadit kadit sam sem kadil 43 let vejpam pol leta nikotin 0 in je super tako da vstrajat in uživat v ukusih
Slika
Uporabniški avatar
milyan

OdgovorNapisal/-a Vejp_babi » 27. Mar 2017 15:37

Hvala :D

Kar se tiče vztrajnosti, jo imam še preveč. 8-) Jo potrebuješ...? Menjam vztrajnost za e-juice.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Full okusov, jaz pa izbirčna... Za tiste tri okuse, ki so mi všeč, se pa ne mislim metat v stroške glede "mehanizacije". Zakaj to pravim? Zato, ker si vsak takoj nabavi cel arzenal tankov, modov in ostale mašinerije. "Okusi" so različni - zame je vape samo placebo, ne bo pa postal stil mojega življenja. Štekaš? ;)

Jer ja sam tu u prolazu, jednom nogom tu, drugom prema izlazu... :P

Uporabniški avatar
Vejp_babi

OdgovorNapisal/-a plamen » 09. Apr 2017 07:58

Saj to je glavni razlog zakaj so se spravili na vejparje, z lahkoto se odvadiš kajenja (in s tem osiromašiš državni proračun) in v tem je ves point, tako kot jaz po 27 letih od januarja 2016 pa do danes in za vedno. No ce bi lahko izmeril kaj pomeni ta tvoja škatlica na teden, bi ugotovila da si s škatlo cigaret na teden, ki jih ob vejpanju pokadiš, narediš več škode, kot bi ga utrpela zaradi celoletnega vejpanja z nikotinom, saj s kajenjem poleg nikotina, zaradi katerega pač pokadiš to škatlico, sprejmeš še :

- Amoniak: sestavina, ki jo imajo tudi nekatera gospodinjska čistila
- Izvleček korenine angelike: povzroča raka pri živalih
- Arzenik: sestavina podganjega strupa
- Benzen: uporabljen za izdelavo barv in sintetične gume
- Ogljikov monoksid: strupen plin
- Kadmij: vsebujejo ga baterije
- Cianid: smrtonosen strup
- DDT: prepovedan insekticid
- Formaldehid: uporabljen za prezervacijo mrtvih primerkov živali
- Naftalin: sestavina v kroglicah proti moljem
- Metil izocianat: strupen plin, zaradi katerega je leta 1984 umrlo osem tisoč prebivalcev mesta Bhopal v Indiji.
- Polonij: rakotvoren radioaktiven element

Torej bolje biti le na nikotinu, kot pa sprejemati še gornje strupe!

Sicer pa dobrodošla med nami in LP!
Slika
Uporabniški avatar
plamen

OdgovorNapisal/-a Vejp_babi » 10. Apr 2017 11:45

Hy, ..... kam pa ti brcaš? Očitno nisi prebral vsega - od začetka pa do konca, ali pa bereš zelo površno.

Take stvari me pa razjezijo. :evil: Pojdi najprej prebrat, pa potem komentiraj!
Uporabniški avatar
Vejp_babi

OdgovorNapisal/-a plamen » 17. Apr 2017 22:51

Preprosto sem mislil na obdobje, ko si še kadila tisto eno škatlico na teden! :evil:
Slika
Uporabniški avatar
plamen

OdgovorNapisal/-a Pich » 19. Apr 2017 04:33

Dobra si ti, da si prešla kar na začetku na breznikotinske tekočine. Jaz tega zaenkrat še ne zmorem. Odvisen sem od throat hita, brez nikotina, pa throat hita praktično ni. In če praviš, da si prej kadila same močne cigarete, te še toliko bolj občudujem, da si se zmogla takoj odpovedati tistemu, zaradi česa nas je večina kadilo. Tudi jaz sem na začetku poizkusil z breznikotinskimi tekočinami, ampak enostavno ni bilo tistega feelinga v grlu.
Pich

Naslednja

Vrni se na Novi člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost