Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Prosim za pomoč

Si nov član foruma ? Predstavi se ! Povej kdo si, od kod prihajaš in za kaj si se pridružil foromu.

Re: Prosim za pomoč

OdgovorNapisal/-a plamen » 04. Feb 2017 15:09

Ti pa imaš naravnost grozljivo izkušnjo, nikjer še nisem kaj takšnega zasledil, tudi jaz bi že davno obupal da bi se mi to dogajalo. Mogoče imaš res alergijo na VG oz PG? To lahko ugotoviš po tem, da sa od vsake tekočine kapni kakšno kapljico na roko in pusti 15 min, mogoče se ti pojavi kakšna rdečica na mestu kapljice. To kar navajaš da ti nekaj brizga tekočina iz ustnika potem je ta ustnik zanič, ker v nobenem primeru tekočina ne sme izhajati. Pa brez zamere ampak za odvajanje si izbrala popolnoma zanič Ecig, ta pa res prav ničesar ne regulira, tudi zraka ne, kar pa je najbolj pomembno pri odvajanju kajenja da lahko simuliraš odpor filtra na cigareti. Jaz bi ti svetoval da nadaljuješ z EGO ONE V2 ker z njim (starejšo verzijo) sem tudi jaz v trenutku prenehal kaditi, vsekakor pa takoj opusti Eleaf ICE, ker ti nekaj ne deluje kot bi moralo (pa še tiste silc nitke ima v rezorvarju na katere si tudi lahko alergična). Sicer se je nekaj podobnega (razjede dlesni in neba) pojavilo pri mojem prijatelju ki je po ves dan vlačil cigareto po ustih (Ego One) ker tako se pač ne ne moreš odvajati. Potegneš 2-3x pa počakaj 5 min ne pa da vlečeš "dim za dimom", ker lahko prevelika količina VG/PG pa tudi sprememba temperature na sluznici ustne votline, začne dražiti sluznico. Jaz osebno uporabljam bazo VGPG 80/20 sedaj na 0,5 mg začel pa sem kot ti z 18mg. Svetujem da popolnoma opustis Eleaf ICE in uporabljaš le EgoOne z bazo oz nekaj kapljicami arome da ni preveč pusto.
Slika
Uporabniški avatar
plamen

Re: Prosim za pomoč

OdgovorNapisal/-a scobidoo » 16. Feb 2017 08:58

Jaz bi ti pa svetoval, da nasplošno ukineš cigarete, pa kupi si ego aio, kar je za začetnike top zadeva, to kar imaš ti je toomuch, jaz bi ti predlagal nikotin 9mg ter 50/50 bazo, pa bo mislim da krepko boljše, z 18mg nikotina si šla na prehudo zadevo, še posebej ker mešaš z navadnimi cigareti in imaš pomojem tudi preveliko dnevno dozo nikotina.
We're with u
Slika
scobidoo

Kraj: Radeče

Prejšnja

Vrni se na Novi člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost