Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Iz akustičnih na električne...

Si nov član foruma ? Predstavi se ! Povej kdo si, od kod prihajaš in za kaj si se pridružil foromu.

Iz akustičnih na električne...

OdgovorNapisal/-a Rimbaldi » 14. Jan 2017 20:20

Pozdravljeni,

Ker vidim, da je navada, da se novinci najprej pofočkajo tule, se bom še jaz.
Sem blizu abrahama, za menoj cca 30 let kajenja, zadnjih 10 let vse bolj intenzivnega. Poskušal nehati na sto in en način, a brez uspeha - tobak mi je res ustrezal.
Poskušal tudi z elektronsko cigareto, tisto s kartomajzerji ali kako že, pa mi ni bila všeč. Več kot 4 ure brez čika je bil zame že dogodek.

Torej, na spletu našel članek o Joyetech EGO AIO, ki me je pritegnil z enostavnostjo, pobrskal o možnosti nakupa tu in naslednji dan v akcijo.
Nabavil zadevico, dve steklenički po 10 ml tekočin (ena 6 mg, druga brez), počakal do vikenda in se lotil zadeve. Ta vikend je bil 31.12.2016.
Od takrat nisem več prižgal klasičnega cigareta in upam (in vse bolj verjamem), da ga ne bom nikoli več. Ta hudič od vejpanja me je tako potegnil, da končno v nečem uživam bolj kot v tobaku. Aleluja.
[url="http://smokelessimage.com"]Slika[/url]
Rimbaldi

Re: Iz akustičnih na električne...

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 18. Jan 2017 16:42

Čestitam za dosežek in dobrodošel pri nas!
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a Rimbaldi » 17. Jul 2017 08:57

Malo uptade-a...
Za menoj je več kot pol leta brez cigaret.
Vejpam zelo zmerno, ne iz potrebe ampak iz užitka. "Tavelika" mašina je Eleaf Istick Power, na njem pa najbolj pogosto Joyetechov Cubis Pro. Ampak še vedno je pa glavni car moj prvi - Joyetech eGo AIO.
Glede tekočin: tobačne sem že povsem izpustil, z nikotinom sem pa že več kot mesec dni na 0!
Result!
[url="http://smokelessimage.com"]Slika[/url]
Rimbaldi

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 17. Jul 2017 10:48

Odlično, to je to.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

Vrni se na Novi člani se predstavijo