Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

začetnik

Si nov član foruma ? Predstavi se ! Povej kdo si, od kod prihajaš in za kaj si se pridružil foromu.

začetnik

OdgovorNapisal/-a graci » 11. Jan 2017 13:39

Živjo sem nov na forumu, rad bi prenehal kaditi in me zanima kaj mi priporočate, glede na to kaj vse se sedaj govori o elektronskih cigaretah (da so še bolj nevarne od klasičnih, da ti lahko eksplodirajo,....).
Zadeva je takšna kadim 16 let 1 škatlo Marlboro gold na dan za vikend tudi po dve zdaj pa imam pač dovolj ker že čutim posledice in moram nekaj spremeniti in se mi zdi to najbolj smiselno.
Rad pa bi takšno ecigareto da zdrži vsaj en dan in da ni prevelika, zanima pa me kje je to najbolše kupiti, Ljubljana, Celje ali Maribor ni važno.
Hvala vsem za nasvet
graci

Re: začetnik

OdgovorNapisal/-a milyan » 14. Jan 2017 19:51

Pozdravljen na forumu

To da naj bi bil vape bolj škodljiv kot cigareta je milo rečeno smešno raje pa uporabljam besedo neumno

Eksplozije: z nepravilno oziroma spet neumno uporabo baterij je tudi telefon nevaren, se pa število eksplodiranih baterij res meri v malih številkah, požari ipd zaradi klasičnih cigaret so pa zamolčani

http://zv-slo.si/2017-01-13_9-10-04.png tukaj imaš pošten članek iz naših medijev
Slika
Uporabniški avatar
milyan

OdgovorNapisal/-a yerowww » 05. Mar 2017 15:33

za začetnika, ki hoče samo čez noč povnt baterijo maš Joytech ego AIO škatlasto verzijo, verjetno okrog 12mg/ml nikotina. škodljivost ecigaret je napihnjena do amena. še vsak članek, ki je kadarkoli proglasil ecigarete za bolj nevarne od navadnih cigaret je napačno interpretiral raziskavo, na podlagi katere je bila igjava narejena. tukej govorim o odmiranju celic, ki so bile izpostavljene pari(iste celice so ob prisotnosti dima odmrle v 30 minutah, v prisotnosti pare pa so zdržale več deset dni), potem popcorn lung/bronhialitis ki ga povzroča segrevanje kemikalije, ki je prisotna v nekaterih aromah in etekočinah(obstajajo cele linije etekočin brez te kemikalije) in ignoriranje dejstva, da cigaretni dim v njaboljšem primeru usebuje 85kratno količino te kemikalije, v najslabšem pa 700kratno.
kar se pa baterij tiče pa vsaka litijeva baterija(telefoni, laptopi) sicer lahko explodira. ampak pri večini uporabnikov, ki jim mod explodira gre za mehanski mod(vrsta naprava brez zaščiš in običajno z doma navito tuljavo). sepravi ti z moderno regulirano napravo, sploh s tako ki ima tovarniško ugrajeno napravo in navite tuljave, ni treba skrbeti.
yerowww

OdgovorNapisal/-a Rimbaldi » 05. Mar 2017 19:50

Poskusi.
Meni je (upam da za vedno) uspelo. In to po 30 letih ubadanja s čiki...
Najprej sem si nabavil Joytech ego AIO. Odlična zadeva za start. Ali pa kaj drugega, Poskusi več variant preden kupiš. V določeni vejperskih trgovinah imaš šanso preizkusit zadeve v živo.
Nimaš kaj zgubiti razen za eno šteko čikov denarja. ali pa boš uspel in profitiral pri zdravju...
[url="http://smokelessimage.com"]Slika[/url]
Rimbaldi

Vrni se na Novi člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost