Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Hay

Si nov član foruma ? Predstavi se ! Povej kdo si, od kod prihajaš in za kaj si se pridružil foromu.

Hay

OdgovorNapisal/-a scobidoo » 06. Mar 2016 11:02

Pozdravljeni!
Sem začetnik e cigaret in strastni kadilec že 25 let, isto si želim, da bi s tem e cigaretom prenehal kaditi to svinjarijo.
Kot prebiram ta forum opažam, da vsi kateri ste začeli z vejpanjem ste prenehali kaditi.
Upam, da sva oba z ženo na tej poti, ker bova oba prenehala kaditi in začela uporabljati e cigarete in to v ponedeljek 7.3.2016, moral sem napisat ta datum da ga ne bom pozabil.
Vsem želim isto kot nama, da nama uspe in da prenehamo.
Lepo vejpanje še naprej.
Slika
scobidoo

Kraj: Radeče

Re: Hay

OdgovorNapisal/-a samŠkof » 06. Mar 2016 11:46

dobrodošel! držim pesti za jutrišni "dan D". mal poročej kaj sta si umislila. sam vama dam lahko bol malo nasvetov so pa na forumu ostali, ki so dobro podkovani v tem.
Lep pozdrav
Slika
Uporabniški avatar
samŠkof

Kraj: Litija

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 06. Mar 2016 23:52

Pozdravljen na forumu. Upam da ti uspe doseg zadanega cilja, če pa boš imel kakršnokoli vprašanje, mi smo tle.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a scobidoo » 07. Mar 2016 09:27

Eto danes začeli prvi dimi, ful kul zadeva. Okus sva z ženo vzela lili vanili in mi je ful všeč.
Pa vzela sva KangerTech Evod 2, zelo lep na pogled ta e-cigaretek.
Upam res da nama uspe in prenhava s tistim sranjem od tobaka.
Slika
scobidoo

OdgovorNapisal/-a scobidoo » 08. Mar 2016 09:48

No pa da opišem prvi dan.
Prvič, da sem se zbudil brez okusa po crknjeni žvini, malo bolje diham, pa stanovanje diši, uau.
Res da je bila včeraj parkrat želja po čiku, sam ne, sem se prepriču in žena tut. Prvič po skoraj 25 letih kajenja, da ne prižgem nobenega, res huda scena tale e cigaretek.
Pa še v avtu lahk kadim, pr zaprtih oknih, pa ne smrdi ampak diši.
Midva sva kupila EVOD 2 in okus Lili Vanili, res dobra kombinacija, edino moji ženi včasih ni kul, ker jo kr mal ''zagifta'' ta para, ampak se bova potrudila prebrodit te dneve in gremo naprej v akcijo.
Slika
scobidoo

OdgovorNapisal/-a seckorama » 09. Mar 2016 18:38

čestitam :lol:
sam tako naprej :D
Uporabniški avatar
seckorama

OdgovorNapisal/-a scobidoo » 29. Mar 2016 08:17

No da sedaj opišem teh 22 dni brez čika. Smrdijo mi za popiz..., počutje krepko boljše.
Sedaj uporabljam novi EGO AIO in je top zadeva, tako zaradi dima kot samega okusa, priporočam vsakomur.
Edino zanimiv mi je folk, vsi te gledajo kot da si z lune padel, pol maš seveda mešane občutke ljudi, eni te sprašujejo, drugi pa seveda ful proti, pač koliko je to škodljivo, a ko pa povem določene raziskave, so pa vsi lepo tiho.
Vem samo to da nazaj na ''smrdljivce'' ne grem več, ker najbolj mi je všeč to ko ne smrdi stanovanje in zjutraj nimam okusa po crknjeni živali.
pa še lepo ti diši iz ust, majka.
Slika
scobidoo

OdgovorNapisal/-a scobidoo » 18. Avg 2016 10:54

No sedaj da malo opišem po že 5 mesecih brez čikov in biti na e cigareti.
Prvo stanje se mi je zboljšalo, vsaj občutki, ni jutranjega smradu iz ust po crknjeni podgani, potem dlesni so lepše,koža boljša, pljuča veliko lažje diham, nasplošno vse je boljše.
Lahko povem, da prej nism mogel preplavati bazena v širino pod vodo z enim dihom, sedaj grem skoraj tja in nazaj.
Začel sem z ecigaretami Kangertech EVOD 2, potem sem prešaltal na Joyetech AIO (ker je veliko boljši, ter ga priporočam vsakemu začetniku), sedaj sem na Teslacigs(super zadevca,majhna in tut dober filing).
Oba z ženo ne greva več na čike in sva tudi že prepričala(no ja dokazala), da je to veliko boljše in zdravo.
Arome delam sam, trenutno sva na 6mg nikotina in baza 50/50, zanimivo je delati sam arome in tudi vsakemu priporočam.
Vem samo to da na ''SMRDLJIVCE'' ne greva več.
Če kdo rabi kakšno pomoč, se lahko obrne tudi na mene, po tolikem času sem tudi sam že kar nekaj sprobal.
Pa še to, mesečno naju pride z ženo cca 40 eur, prej pr čikih pa 300eur, torej je tudi tu razlika.
VEJP ON pa lep pozdrav
Slika
scobidoo

OdgovorNapisal/-a Taft » 18. Avg 2016 15:23

Pozdrav scobidoo mene zelo zanima kako recimo sam narediš naravno aromo?
Slika
Taft

OdgovorNapisal/-a rawr » 20. Avg 2016 16:37

Ziher je mel v mislih tekočine. Za izdelavo arom pa verjetno rabiš že polovico laboratorija, da narediš ekstrakt, ga prečistiš itd...

Sicer pa čestitke, da sta se uspela losat tobaka! :)
Bivši kadilec :) & bivši vejper :( :)
Uporabniški avatar
rawr

Kraj: Štajerska

Naslednja

Vrni se na Novi člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost