Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Hay

Si nov član foruma ? Predstavi se ! Povej kdo si, od kod prihajaš in za kaj si se pridružil foromu.

Re: Hay

OdgovorNapisal/-a scobidoo » 02. Nov 2016 11:58

Eto da malo opišem po 8 mesecih brez cigaretov.
Sedaj sem že na RBA glavah ali kako se jim že reče, pač cigaretov sploh ne pogrešam, občutek v telesu je nor, vse naj naj.
Edino kar sovražim je to, da me še vedno vsi gledajo kot da sem z Marsa prletu. Drugače sem pa par ljudi tudi že nekako ''pregovoril'', da so nehali in so sedaj tudi že kar par mesecev na naših ecigaretih.
Jaz uporabljam mode: Esquare DNA40 in tank Kangertech Toptank mini, kar je dobra kombinacija, edino malo me vseeno zafrkavajo te RBA glave, ker se mi velikokrat zgodi da se mi zažge vata, kr ogaben okus.
Če ima kdo kak nasvet, bi bil zelo vesel.
Navadni cigareti mi tako smrdijo, da enostavno ne prenesem če kakšnega zavoham, zelo toplo priporočam vsakemu, da proba to e-cigareto.
Za vse, ki ste zaćetniki predlagam še vedno EGO AIO, top zadevca za začetnike.
No to bi bilo zaenkrat dovolj.
Vape on
Slika
scobidoo

Kraj: Radeče

OdgovorNapisal/-a scobidoo » 16. Feb 2017 08:48

Podzravljeni vejparji!
No kmalu bo eno leto kar sem na teh e cigaretih, nažalost nas naš zakon hoče uničiti in izkoreniti ta čudovit izdelek in pripomoček pri odvajanju cigaret.
Naj pričnem mojo zgodbo, kadil sem 25 let in lansko leto že začutil v pljučih neke bolečine, pač po vsakem prižganem cigaretu me je zabolelo, kar sem na koncu zvedel da je bila to pljučna membrana. No zaradi tega sva oba z ženo šla na te ecigarete, kar lahko rečem vsem začetnikom je to: ne se ustrašit prvih vdihov, ker boste imeli občutek kot da bi pljuča vrgli ven, toliko znate kašljati, po enem tednu ali dveh se to ustavi, potem so drugi razlogi za strah( kar je nepotrebno), začne se izločanje kemikalij iz vašega telesa, jaz sem imel od aken do vročine in da ne naštevam še ostalih zadev, ampak samo nekje prvih 14 dni, po tem se mi je vse umirilo, pljučna membrana je pa že nehala boleti po 3-4 dneh. Šel sem tudi do zdravnice in mi je sama povedala kako je vesela ker sem nehal kadit in prešel na ecigarete, samo nažalost je tobačna ''mafija'' premočna.
Sedaj po enem letu lahko povem, da veliko lepše živim in lažje diham, zobje in dlesni so se popravili, koža je veliko lepša, pač spremembe tako očitne, da enostavno ne moreš verjeti.
Največji problem ki ga jaz vidim je v tem ko ti kadilci rečejo, da je to bolj strupeno kot njihov tobak, nažalost kadilci dokler ne boste to sprobali ne boste vedeli.
Glede same uporabe je pa tako, vedno pričnite z višjim nikotinom kot premajhnim, ker vas bo še vedno vleklo nazaj na tobak, to opažam da ogromno ljudi dela napako, potem pa reče da je to zanič da ne pomaga, NI RES, pomaga samo niste se pozanimali.
Če kdo rabi kakršnekoli informacije ali pomoč, mu z veseljem pomagam in svetujem.
To bi bilo to in GO VAJPING AND DOWN WITH TOBACO.
Lep pozdrav!
Slika
scobidoo

Kraj: Radeče

OdgovorNapisal/-a timy123 » 16. Feb 2017 18:45

scobidoo napisal/-a:Podzravljeni vejparji!
No kmalu bo eno leto kar sem na teh e cigaretih, nažalost nas naš zakon hoče uničiti in izkoreniti ta čudovit izdelek in pripomoček pri odvajanju cigaret.
Naj pričnem mojo zgodbo, kadil sem 25 let in lansko leto že začutil v pljučih neke bolečine, pač po vsakem prižganem cigaretu me je zabolelo, kar sem na koncu zvedel da je bila to pljučna membrana. No zaradi tega sva oba z ženo šla na te ecigarete, kar lahko rečem vsem začetnikom je to: ne se ustrašit prvih vdihov, ker boste imeli občutek kot da bi pljuča vrgli ven, toliko znate kašljati, po enem tednu ali dveh se to ustavi, potem so drugi razlogi za strah( kar je nepotrebno), začne se izločanje kemikalij iz vašega telesa, jaz sem imel od aken do vročine in da ne naštevam še ostalih zadev, ampak samo nekje prvih 14 dni, po tem se mi je vse umirilo, pljučna membrana je pa že nehala boleti po 3-4 dneh. Šel sem tudi do zdravnice in mi je sama povedala kako je vesela ker sem nehal kadit in prešel na ecigarete, samo nažalost je tobačna ''mafija'' premočna.
Sedaj po enem letu lahko povem, da veliko lepše živim in lažje diham, zobje in dlesni so se popravili, koža je veliko lepša, pač spremembe tako očitne, da enostavno ne moreš verjeti.
Največji problem ki ga jaz vidim je v tem ko ti kadilci rečejo, da je to bolj strupeno kot njihov tobak, nažalost kadilci dokler ne boste to sprobali ne boste vedeli.
Glede same uporabe je pa tako, vedno pričnite z višjim nikotinom kot premajhnim, ker vas bo še vedno vleklo nazaj na tobak, to opažam da ogromno ljudi dela napako, potem pa reče da je to zanič da ne pomaga, NI RES, pomaga samo niste se pozanimali.
Če kdo rabi kakršnekoli informacije ali pomoč, mu z veseljem pomagam in svetujem.
To bi bilo to in GO VAJPING AND DOWN WITH TOBACO.
Lep pozdrav!

To, to je bistvo. Moraš takoj začutit kakšn "hit" ti lahko ponudi taka zadeva. Zmanjšaš po potrebi in ko zadaneš je to to :)
timy123

OdgovorNapisal/-a plamen » 16. Feb 2017 22:50

No tudi pri meni bo kmalu minilo leto in 2 meseca od kar sem prešaltal na Vejp in opustil analogne cigarete. Od 3. 1. 2016 naprej vse do danes nisem prižgal niti enega cigareta, ker ni za tem nobene potrebe, niti me mikajo. Žalostno pa je to, da se je ta nesposobna slovenska politika spravila na nas Vejperje in nas stlačila v isti koš, kot so kadilci in mi ki bežimo pred smrdljivim tobačnim dimom (sedaj mi pa res smrdi, včasih mi ni) naj bi po logiki ministrstva za zdravje tičali skupaj s kadilci v kakšni kadilnici?? Kako neumno, nerstrokovno in popolnoma neživljensko razmišljanje. In da bo mera polna, da bi ja mogoče naša politika dobila za svoj hlapčevski odnos do Bruslja kakšno posmehljivo pohvalo od Junkerja, se je spomni še dodatnih ukrepov, ki jih uredba EU pri omejevanju E cigaret ni zahtevala, to je prepoved prodaje preko spleta. S tem bo le uničila naše trgovce in vprašanje kje bomo sedaj nabavljali e tekočine. Mar se bom moral za stekleničko Etekočine voziti 150 km v Ljubljano?? Po moje je cilj slovenske države prisiliti vejperje, da opustijo vejp in da preidejo nazaj na smrdljivce saj bodo potem od nas imeli več zaslužka, profit na morebitnih zdravilih za razne bolezni in na koncu nas bo še prej pobralo! Res prav neverjetno kako sem besen na to našo politiko, da nimam besed, kako bi se še o njej izrazil, sigurno pa vem, da na volitvah nikoli nikdar več ne volim teh političnih opcij, ki so nam povzročile zaradi lastne nesposobnosti in genetskega hlapčevstva, to zlo!
Slika
Uporabniški avatar
plamen

Prejšnja

Vrni se na Novi člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost