Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Pozdravljeni še z moje strani!

Si nov član foruma ? Predstavi se ! Povej kdo si, od kod prihajaš in za kaj si se pridružil foromu.

Re: Pozdravljeni še z moje strani!

OdgovorNapisal/-a Berghaus » 07. Dec 2014 18:46

Tilen, stokrat hvala, a me trinajstega čaka tretji najtežji dan v letu, 12-14 ur glavne inventure, z možnostjo ponovitve v nedeljo, odvisno od revizorjev. Švic brez malte :D

Sem pa januarja stoposto v akciji, na prvem meetu, ki bo kje v bližini Ljubljane. Da pridem soborcem stisnit roko. Res mi je ful bed, da nisem mogel priti včeraj, kot slišim, so se vaperji kameradi imeli noro.
Slika
Uporabniški avatar
Berghaus

OdgovorNapisal/-a Berghaus » 07. Nov 2015 13:36

Pozdravljene stare sablje!!

Malce presenečenja me je pričakalo danes ob obisku foruma.........baner pod mojimi posti.

V zadnjih dnevih me je nekaj prijateljstva vprašalo, koliko časa že ne kadim, kdaj sem nazadnje prižgal čik in resnici na ljubo, nisem imel pojma. Nekako sem se vlekel ven, da bomo na obletnico spili kakšno pivo, da bo naslednji mesec obletnica, potem pa grem zdajle iz radovednosti pogledati in vidim, da zamujam skoraj dva meseca! Samo sekundico, da si nalijem ananas v tank........

Wait, what???

Leto in dva meseca??? Vauuu, kdo bi si mislil.

Me še kdaj "potegne"?

Nope, niti malo. Smrdijo mi in ko zavoham dim v bližini kadečega, mi obrne želodec. Še sam težko verjamem. Tisti, ki ste brali moje prve občutke ste lahko začutili moj strah pred krizo, ki se ponavadi pojavi po nekaj tednih, pa ni bilo niti k od krize. Nič, nada, null. Koliko ima vejpanje krivde pri tem? Cirka 130%. Nikotina sem se znebil zelo hitro, vejpam zgolj VG in kak procent arome, ohranil sem svojo ljubezen, ritual kajenja, puhanje dima ob kavi oziroma piru. Pihanje oblačkov je postal pure užitek ob vožnji, kjer prej nisem znal voziti, če nisem imel čika v gobcu, kar je postalo muka ob dolgih furah, z družino ob sebi.

Zadovoljen. Zelo zadovoljen.
Slika
Uporabniški avatar
Berghaus

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 07. Nov 2015 18:53

Čestitke majstr!
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a offroad » 08. Nov 2015 22:54

Tudi sam bi ti rad čestital za tako ''obletnico'' in bi se ti rad zahvalil, da si svoje izkušnje delil z nami, namreč večkrat se zalotim, da bi rad prižgal enega, nato se spomnem tvojega dolgoletnega kajenja in da je še veliko ljudi, ki je kadilo veliko več časa kot jaz in ne kadi več zaradi e- cigarete.

lp offroad
Slika
offroad

OdgovorNapisal/-a Berghaus » 14. Nov 2015 13:00

Me veseli Offroad! In hvala Kožuh!

Moram pa popraviti svojo izjavo zgoraj. Malce mi ni šlo v račun "poročanje" bannerja spodaj in ko sem se danes ponovno prijavil, se pojavlja 1 leto, 1 dan in xx ur. Kar bo po moje bolj pravilno, vsaj po mojem spominu? Kar pomeni, da je bilo včeraj eno leto in mi je bolj znano, čisto meni podobno, da postavim svojo zadnjo cigareto na datum trinajstega :-)

Se pa vidi koliko mi je še do cigaret, ko me folk vpraša koliko časa je že, pa pojma nimam.

Še besedica dve za Offroada. Če sem jaz nehal, lahko vsak! Pika. Tri škatle dnevno? Vstal s čikom, zaspal s čikom. Pred nehanjem sem skoraj v kozlanju zatrjeval vsem tistim, ki so me prosili, da naj neham odgovarjal, da vem da bom crknil zaradi cigaret, a nehal ne bom, ker mi je kajenje zakon, best, uživam v njem.

Danes bi najraje oklofutal sam sebe. Kera budala debilna zaplankana. Da sem šel izjavljat kaj takega......res me lahko pes poščije.

In zaradi tega danes vsakogar, ki mi pokaže željo, da bi rad prenehal, zagrabim s klešči. In sem za vsakogar vesel. In ni jih malo.

Dobesedno šokira me uspešnost e-cigarete (mrzim to besedo, ne vem zakaj uparjalnik še vedno poimenujemo tako). Daje me nahajpan filing, da imam v roki končno končno pripomoček, ki dejansko deluje. In končno so utihnili tisti, ki so mi v prvih dnevih, s čikom v roki zatrjevali kratkoročnost te moje "gluposti". In mastercard je filing, ko mi kateri izmed njih danes reče, če bi pokazal/razkazal/pomagal.

Filing je res carski. Filing je, kot bi zmagal najpomembnejšo bitko. Se pa zavedam, da je škoda mojega 25 letnega kajenja storjena. In ta ni mala.

Zato tisti, ki imate možnost, ZABRIŠITE ČIKE STRAN!!! S pomočjo uparjalnika ali pa brez. Samo for christ sake, nehajte kaditi!! Če vam že dol visi zase, pomislite na tiste, ki vas bodo vozili na kemoterapije in vstavljali cevke. Dokler ne boste umrli, če bo vse po sreči, hitro, brez nekajletnega trpljenja vas in vaših najbližjih.
Slika
Uporabniški avatar
Berghaus

OdgovorNapisal/-a zzmazi » 20. Nov 2015 08:14

Čestitke Stane. Bo treba na per, kaj praviš?
Slika

Slika
Uporabniški avatar
zzmazi

Kraj: Ljubljana-Litija

OdgovorNapisal/-a Berghaus » 29. Jan 2016 10:04

Zzmazi, obvezno!!!

:-)
Slika
Uporabniški avatar
Berghaus

OdgovorNapisal/-a Vaper1974 » 29. Jan 2016 11:22

Čestitke, Berghaus! Tudi sam sem sedaj veliko bolj zadovoljen, kot prej, ko sem kadil, čeprav sem bil proti tebi amater v številu pokajenih cigaret in trajanju kajenja. :lol:

Na pir bi se pa pridružil tudi jaz. Če se bosta res kaj dogovorila, kakšen večer kje Ljubljana oz. okolica, mi lahko pošlješ ZS, pa se dobimo. Bomo izmenjali izkušnje in kakšno rekli osebno! ;)
WISMEC Reuleaux RX200 TC
Joyetech eVic-VTC Mini 75W
UD Goblin Mini v2 RTA - black
Joyetech Cubis Atomizer - black

Slika
Uporabniški avatar
Vaper1974

OdgovorNapisal/-a Stipovski » 29. Jan 2016 12:43

Čestitke Berghaus! Tole je bilo pa intenzivno, ker sem vso tvojo zgodbo prebral na mah v 15 minutah. Različne misli so se zraven porajale. Od "jp, jaz sem tudi bil tak" do "oh šit! Pa menda ja ni rak pa grob?" in vmes "sam fajter in dobrovoljček pa je" do končnega "zakon!". Vesel sem zate in kar tako naprej.
Vape on!
Slika
Uporabniški avatar
Stipovski

Kraj: Velenje

OdgovorNapisal/-a Berghaus » 08. Nov 2017 10:39

Tri leta brez čika so naokoli, kdo bi si mislil.......

Je bilo težko?

NEEEE!

Gabijo se mi, smrdijo mi za popizdit, ne sanjam jih, umikam se ljudem, ki čikajo v moji bližini, smrdeč kos obleke zavoham na miljo daleč, sodelavca, ki gre iz čik pavze že na stopnicah.

Kdo bi si mislil......
Slika
Uporabniški avatar
Berghaus

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Novi člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost