Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Pozdravljeni še z moje strani!

Si nov član foruma ? Predstavi se ! Povej kdo si, od kod prihajaš in za kaj si se pridružil foromu.

Re: Pozdravljeni še z moje strani!

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 04. Dec 2014 07:57

Kajenje tobaka.. največja neumnost in rak rana človeštva. Dobesedno.
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a vallkir » 04. Dec 2014 07:59

Se kar vidim v tej tvoji zgodbi :oops: (pa še marsikdo drug)...lahko rečem samo "hvala bogu" za e-cigarete in miselno streznitev :D !
Marsikateri kadilec bi si moral prebrati ta post.... :x
[url][URL=http://nicoticket.com/]Slika[/url][/url]
Uporabniški avatar
vallkir

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a actech » 04. Dec 2014 08:11

huh, ja v tej zgodbi se nas pa več vidi... Prav žalostno je, ko vidimo kaj s to svojo odvisnostjo lahko povzročamo drugim, predvsem svojim otrokom...
Velik sreče danes, držim pesti!
Slika

They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority
Uporabniški avatar
actech

OdgovorNapisal/-a premmati » 04. Dec 2014 08:52

zdravo bergi, huh, v današnjem opisu, sem pa videl tudi sebe, čeprav je moja doza smrdljivcev bila dosti manjša ( max. do 15 čikov/dan,razen na kakšni pijanki ), ampak, če sem pozabil čike doma ali bil slučajno brez njih
so pa letele prelepe besede iz ust, pa ponavadi je bila na mojo pozabljivost kriva žena, katera me je ubijala s pogledom, ko sem začel gonit matere božje pred otrokom, ali pa pred kom drugim, ker v besu se nisem oziral na okolje, kje se nahajam.
kaj češ žalostno in sramotno lahko rečem sedaj, kaj so delali smrdljivci z mano, še razum ti zagiftajo-blak, fuj, ogabno......
danes in v bodoče ti pa želim veliko sreče, drži se, smo s tabo..... :) ;)
lp, damjan
Slika
Uporabniški avatar
premmati

OdgovorNapisal/-a Berghaus » 04. Dec 2014 09:13

Hvala!

Zanimivo, kako enostavno si je govoriti, da si se sprijaznil, pa zgolj lažeš samega sebe. V resnici te prežema beden, slab občutek, nemoč, ko stvari niso več v tvojih vajetih. Siv deževen dan ne obeta nič dobrega, v želodcu tišči, pa ne veš ali od količine popite vode, ali od vseh dvomov in scenarijev, ki se prepletajo v glavi.

Ah ja, seveda veš......ni voda.

Težko se zberem ob tem kupu papirjev na mizi, danes enostavno ni dan, ko bi podiral službene rekorde. Kako fino bi se bilo zbuditi.....

Zelo rad bi pisal kaj manj morbidnega, pa mi besede nikakor ne zletijo iz rok. Zalotil sem se, da vam pišem opravičilo, ker vas tunkam v to sivino, pa sem pred oddajo malce zastal in se zamislil. In izbrisal. Naj bodi tako, mogoče bo še komu dalo misliti. Mogoče je tu še kdo, ki zbira pogum. Naj mu bo jasno, danes zbira pogum, nekoč bo zbiral preostanek dni. Ponavadi takrat, ko je najlepše. Pa vsi vemo, da najlepše stvari najhitreje minejo, kajne :D
Slika
Uporabniški avatar
Berghaus

OdgovorNapisal/-a mateb » 04. Dec 2014 09:46

Berghaus, pesti so stisnjene in z mislimi sem danes s tabo. Glavo pokonci in pogumno naprej.

Sivi dnevi so le začasni in minejo. Sonce vedno sije. ;)

Drži se! Zmogel boš!

LP
Mate
mateb

OdgovorNapisal/-a OneRound » 04. Dec 2014 09:49

Jaz se pridružujem vsem, ki danes držijo pesti zate! Vreme res ni primerno za kakšno pozitivno počutje, a tako kot je Mate napisal, zgoraj še vseeno sije sonce ;) Obupal pa vem da ne boš in to je najpomembneje.
Just got my paycheck! Now let's buy some new vape stuff... aaaaannnnd its gone!
Uporabniški avatar
OneRound

OdgovorNapisal/-a tilen2009 » 04. Dec 2014 10:15

Bergi, "fingers crossed" tudi z moje strani. Smo z mislimi s tabo.
Uporabniški avatar
tilen2009

OdgovorNapisal/-a k2b » 04. Dec 2014 10:46

Srečno in korajžno tudi z od mene...držimo pesti zate!
Uporabniški avatar
k2b

OdgovorNapisal/-a WolfBlaz » 04. Dec 2014 11:41

Držim pesti! S tvojim fajterskim odnosom boš premagal to zadevo. Na koncu bo pa to le še ena ovira, ki si jo premagal v življenju. Upajmo pa, da ne bo prevelika.
Slika
Uporabniški avatar
WolfBlaz

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Novi člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost