Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Pozdravljeni še z moje strani!

Si nov član foruma ? Predstavi se ! Povej kdo si, od kod prihajaš in za kaj si se pridružil foromu.

Re: Pozdravljeni še z moje strani!

OdgovorNapisal/-a Berghaus » 02. Dec 2014 18:25

Tilen, in vsi ostali seveda, hvala vam za vso podporo!

Evo, prišel domov, mešani občutki. Zdravnica je zaskrbljena, izvidi so miš maš, zanimivo, da je izvid urina še najboljši. Kri.....ta pa je kar nekaj, vrednosti nimajo nobenega smisla.

Jutri zjutraj urgentni ultrazvok trebušne votline, v četrtek izvem izvid za ščitnico, v petek pa se me lotijo na polno, zjutraj štartamo s popolnim zdravniškim pregledom, od a do ž. Zdravnica pravi, da je stanje resno, več pa se bova pogovorila v petek, ko se bova odločala kako naprej.

Pogovorila sva se tudi o kadilski abstinenci, tudi sama se strinja, da se telo in njegovi organi resetirajo, bodo pa določene stvari zvodenele nekje v treh mesecih. Damn......

Ni za obupati, šibamo dalje :D
Slika
Uporabniški avatar
Berghaus

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 02. Dec 2014 18:37

Berghaus napisal/-a:Tilen, in vsi ostali seveda, hvala vam za vso podporo!

Evo, prišel domov, mešani občutki. Zdravnica je zaskrbljena, izvidi so miš maš, zanimivo, da je izvid urina še najboljši. Kri.....ta pa je kar nekaj, vrednosti nimajo nobenega smisla.

Jutri zjutraj urgentni ultrazvok trebušne votline, v četrtek izvem izvid za ščitnico, v petek pa se me lotijo na polno, zjutraj štartamo s popolnim zdravniškim pregledom, od a do ž. Zdravnica pravi, da je stanje resno, več pa se bova pogovorila v petek, ko se bova odločala kako naprej.

Pogovorila sva se tudi o kadilski abstinenci, tudi sama se strinja, da se telo in njegovi organi resetirajo, bodo pa določene stvari zvodenele nekje v treh mesecih. Damn......

Ni za obupati, šibamo dalje :D

Jok obubat, to je tazadnje..

Kaj pa meni tvoja dohtarca o uporabi elektronske cigarete? Samo tako za info..
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a Berghaus » 02. Dec 2014 18:52

Ko sva se pogovarjala o tem mojem čudnem odvajanju in nikakršnem pogrešanju čikov, sem omenil, da si pomagam z e-cigareto in je rekla samo super, super. Nobenih dvomov o e-cigareti, nobenih opozoril, nobenega nabijanja in pametovanja, zgolj tisto iskreno zadovoljstvo. Je super zdravnica, tudi marsikdo od vas jo zna poznati, ker je zdravnica v študenskem zdravstvenem domu na Aškerčevi, ga. Mojca. Cakam na ljubljanske študente, seveda. Zelo skrbna zdravnica, za petek mi je obljubila tak darmar, kot ga baje še nisem doživel :?

Da ne pozabim, Tilen, moči sem imel še do konca poletja, potem pa smo z vsemi deli na hiši končali, ker se res še komaj komaj premikam. Plan je bil, da se zdaj pozimi lotimo kletnih prostorov, a je zdaj vse prestavljeno za nedoločen čas. Prvo zdravje in družina, garali bomo že še, upam. Ker rad delam. Sem tudi na PSSju v neki temi, kjer naj bi se zgodili neki projekti, opravičil svojo neprisotnost. Bomo že ;)
Slika
Uporabniški avatar
Berghaus

OdgovorNapisal/-a tilen2009 » 02. Dec 2014 19:17

Lej, ravno iz PSS si mi prirasel k srcu zaradi tvoje vneme, dobrosrčnosti, pripravljenosti pomagat, nepristranskosti, pa še bi lahko našteval, pa tudi zaradi skupnih točk. In ne nimam nagnjenj, čeprav se bere pocukrano. :-D Zdi se mi prav, da si se dal na pavzo, jst sem jo še dobro odnesel, čeprav še občasno čutim rahle posledice. Lahko ti samo napišem, da sem v mislih s tabo. Delo bo počakalo, privoščite si dopust, napij se ga magari, pol pa počasi naprej. Res, jst ne j...bem, delam na najnižjih obratih. Zdrži.
Aja, pa favš sem ti, ker še kar čakam istick-a.
Pa sori ker sem nasmetil in pocukral temo. Mi ni dalo mira.
Tilen
Uporabniški avatar
tilen2009

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a OneRound » 02. Dec 2014 20:19

Berghaus seveda, da ni za obupat, saj se boš pozdravil! Upam, da ti je dala bolniško in da se malo spočiješ med temi pregledi. Očitno so ti cigarete dale še eno "krasno darilo" in upam da zadnje! Javi se še naprej, da ne bomo preveč v skrbeh ;)
Just got my paycheck! Now let's buy some new vape stuff... aaaaannnnd its gone!
Uporabniški avatar
OneRound

OdgovorNapisal/-a Berghaus » 03. Dec 2014 10:45

Brez skrbi, dokler migam s prsti in lahko sedim pred tipkuljo, bom še sproduciral kak traktat ali dva :D

Tilen, resnično hvala za takšne besede! Skoraj malce farbam :oops:

Ja, evo, prvi ultrazvok propadel, ne morem zadrževati vode, jutri ob štirih popoldne ponovno. Malce je jeba, ker moraš dve uri pred pregledom spiti 6 deci vode in jih zadržati, pod ultrazvok moraš namreč s polnim mehurjem, jaz pa ne morem zadržati dve uri. Zadnja diagnoza, ki jo bodo potrjevali, oziroma zavrgli jutri je ali delna odpoved ledvic, ali pa rak v zgodnji fazi. Vse skupaj pusti malce grenkega priokusa, ampak, guramo dalje ;)

Kot kaže, so simptomi odvajanja od kajenja na plano porinili vso škodo, ki je narejena, videli pa bomo, če še pravočasno.

Za tiste, ki še cincajo, če bi prenehali ali ne, nehajte cincati. Resnično, iskreno. Da ne bo prepozno. Sam sebe nisem nikoli lagal s tem, da meni se pa ne more zgoditi, podzavestno sem vedel, kaj me čaka. Tudi živel sem polno, samo življenje zajemal s šefljo, ne zgolj veliko žlico, vseeno zdaj izpadem patetično, ker bi se rad boril še za čas, preživet s tistimi, ki jih imam in me imajo radi. Veliko prej je treba misliti na to. Naj ne bo vaša zapuščina v mislih drugih zgolj to, zakaj vas je pobralo, ampak tudi to, kaj ste pomenili drugim, kaj puščate za seboj. Ta trenutek zabrišite smrdljivce v smeti!

Šibamo dalje! 10 let nazaj, ko sem zlomil hrbtenico, sem zmagal, ne brez borbe, ni bilo enostavno. Mi je pa veliko pomagala pomoč ne zgolj mojih najbližjih, pač pa tudi ljudi kot ste vi, čeprav neznanci, vsak s svojim žakljem na ramenih. Zaradi tega sem se takrat odločil, da bom dal vse od sebe, da bom pomagal komerkoli, ki bo to pomoč hotel. Tilen ve o čem govorim. In nikoli se ne bom spremenil. Danes zopet prejemam pomoč, čeprav me sploh ne poznate. Danes zopet prejemam tisti občutek, kako lepo je živeti. Ko nisi sam. Če dobro premislim, sploh nikoli nisem bil sam......fin občutek. Hvala vam zanj. Vsem.
Slika
Uporabniški avatar
Berghaus

OdgovorNapisal/-a tilen2009 » 03. Dec 2014 11:23

Tak cmok v grlu kot ga imam pa zdajle .....
Bergi, če ti karkoli pomeni tu smo, vsaj jst, da vsaj malo vrnem nazaj. Mi pa moja "ženska intuicija" zaenkrat nekako ne potrjuje tahude opcije. Upam, držim pesti, da se ne motim. Če pa bi že bilo, mi pa javi. Vem za neke variante, ki so baje sila uspešne. Zdrži.
LP!
Uporabniški avatar
tilen2009

OdgovorNapisal/-a vallkir » 03. Dec 2014 12:03

Berghaus,stari (sva isti letnik) ;) upam in verjamem,da ne bo najslabše in vedi vaperji smo s teboj :) (kolker sem jih spoznal v živo in na forumu,so vsi fajn deci :P ) Zato se drži ti in tvoji najbližni ;) Držim pesti zate....
[url][URL=http://nicoticket.com/]Slika[/url][/url]
Uporabniški avatar
vallkir

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 03. Dec 2014 14:40

Jst verjamem, da se boš zvleku, neglede na diagnozo. Že fajterska drža ti bo dost pomagala, samo ne se pustit. Mi smo tle, če boš rabu še dodaten suport. Keep it up!
Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

OdgovorNapisal/-a Berghaus » 04. Dec 2014 07:37

Ojla kameradi soforumaši, sovaperji v duši in srcu :D

D-day. Ob štirih gremo na mizo, pa da vidimo v katerem grmu tiči zajec. Bo pa lakotniški dan, ne smeš niti grižljaja, pokam se lahko samo z vodo, čeprav sem že zdaj podoben bojlerju. Pa pustimo zdravstvene tegobe ob strani za kak dan ali dva, da ne bo samo jadanje po temi.

Mi je pa zanimivo, kako mi e-cigareta popolnoma nadomešča palčkanje, čeprav je obdobje kar stresno. Običajno bi v takšnih dnevih spravil v pljuča polne dve škatli, če ne več. Tudi kafetkanje in pivčkanje je v tej kategoriji, sprva mi ni bilo jasno, kako bo šlo žlampanje po grlu brez pristnega smrdljivega dimnega sluza, pa se je izkazalo, kako umazan in podkupljen je naš zblojen zagaman um. Opažam tudi, da načeloma sploh ne rabim vejpanja. Ne vejpam, ker bi se mi tresle roke, ali ker bi bil nekakšna živčna razvalina, vejpam, ker je kul. Vejpam, ker so mi zanimivi odzivi, všeč mi je, ker me folk sprašuje, ker se folk na ulici obrača za mano. Postajam nekakšna pozornostna kurba, če se lahko tako izrazim.

Z e-cigareto se mi je prvič v četrt stoletja zgodilo, da sem zadevo pozabil doma, pa ne zaradi tega fasal živčni zlom in skuril gume pa še zamudil na šiht. Enostavno sem se nasmehnil sam sebi, oddelal svojih 9 ur, in ob prihodu domov razmišljal, da sem prišparal kak mililiter. Čisto tako, mimogrede. Si predstavljate kakšna frka je bila, ko sem se odpeljal v času svoje analogne odvisnosti od doma in nekje v Vrdlovcih ugotovil, da sem brez? Bože mili, takrat spoznaš, kakšen pester repertuar kletvic si se naučil v svojem življenju.........strezni te strog zaprepaden ženin pogled, potem se zaveš, da na zadnjem sedežu z odprtimi usti v grobi tišini čemita tamaledva, ki se sprašujeta, kako hudo se je fotru skisalo.

Vse to vidim zdaj! Besen kot prasica (se pardoniram izrazu), ker takrat ti pogledi niso bili pomembni, pomembna je bila samo najbližja, najkrajša pot do prve bencinske pumpe. Ma, prežarčil bi se tja, če bi lahko. Jebeš babo, ki ne šteka, kako pomembno je, da prideš čimprej do svojega čika.......

Kreten, preklet zagaman kreten. Četrt stoletja, ljudje. Tu je matematika neizprosno hladna, ogromno časa, ogromno denarja in kurčevo zdravje. To je končna računica. Česa? kakšna je formula, če je to produkt? Pihanje v zrak??? Wtf?? Če smo pri dvajsetih mislili, da smo frajerji, ker vlečemo, kaj smo potem mislili pri tridesetih, štiridesetih?? Da smo neumrljivi, da imamo v rokah ves čas in denar tega sveta?

Streznitev peče. Žge ko hudič. Boli to, da zdaj lahko samo pizdim in jamram. Oziroma, lažem...lahko grozim, prestrašim!

Je kdo v tem času, ko je prebiral tole, skadil čik? Dobrodošel med *******. Pridružen si ciniku, ki se je zelo pozno spomnil, kaj dejansko je pomembno.
Nekoč je Robert Lewis izjavil:""My God, what have we done?".......

Te besede danes izjavljam jaz.
Slika
Uporabniški avatar
Berghaus

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Novi člani se predstavijo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost