Tagi uradnega Slovenskega foruma za elektronske cigarete: Elektronska cigareta, e-cigareta, elektronske cigarete, e-cigarete, forum, e-kajenje, e-tekočine, e-tekočina, diskusije, debata, uradni slovenski forum za elektronske cigarete.

Še vedno kadite?

Vpliv e-cigarete na zdravje, stranski učinki "vapanja", simptomi prenehanja kajenja tobaka, ...

Še vedno kadite?

OdgovorNapisal/-a KingKožuh » 25. Okt 2014 21:24

Fuj, prav vesel sem, da nič ne pogrešam tobak.. :shock:

Slika
Uporabniški avatar
KingKožuh
Administratorji strani

Kraj: Kočevje

Re: Še vedno kadite?

OdgovorNapisal/-a premmati » 20. Nov 2014 10:59

:D hvala bogu , nič več smrdljivcev , pa tudi pogrešam jih sploh ne že 8 mescev juhuhu :D :lol:
:mrgreen: ko kej takega ali podobnega pogledaš se pa morš res zamislit , kaj vse smo vnašali v telo , predvsem v pljuča od tam pa........ :mrgreen: bolje da ne razmišljam več o tem , si grem raje en čudovit domač zvarek japke privoščit :D :D
Slika
Uporabniški avatar
premmati

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a Pozitivc » 22. Nov 2014 15:53

jaz sem takoj prešaltal na e-cigs....nobenih problemov. Sem pa imel srečo da sem zadel tekočino, ki mi je resnično bila dobra.

Vmes sem 1x probal en čik in sem prišel do tretjega vdiha pa je bilo tako fujfej, da sem ga vrgel stran in od takrat mi niti na misel ne pride da bi še kdaj prižgal smrdljivca....., ko grem mimo nekoga, ki kadi mi smrdi. Tega sem vesel in upam da pri tem ostane......
Ugotavljam tudi da mi je 12mg že premočno tako da čakam paket tekočin s 6mg, česar sem tudi vesel, saj mi je cilj priti na bolj ali manj 0mg in imeti vejp zgolj za krizne dneve(da gledam kako se valijo oblaki iz ust) in pa za večere ob pivu (sej vemo kako je s tem hehehe)....
Slika
Pozitivc

OdgovorNapisal/-a Steve » 25. Nov 2014 15:02

v 7 mesecih vejpanja sem skadil 4 cigarete, pa se to na zacetku, ko mi je baterije zmanjkalo. Od takrat imam vedno zalogo baterij, da nebi slucajno zmanjkalo
Steve

OdgovorNapisal/-a tilen2009 » 25. Nov 2014 15:13

Prešaltal takoj na e-cigs, potem pa dvakrat poskusil čike (samo test) pa z veseljem ugotovil, da ne gre. Yupi! :D
Uporabniški avatar
tilen2009

Kraj: Celje

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost